Natalia Szroeder i Quebonafide są razem?


Kim jest chłopak Natalii Szroeder? To pytanie zadają sobie od wczoraj fani piosenkarki, którzy w mediach usłyszeli informację, że jest ona w nowym związku. Jak się okazuje, partner Szroeder to kontrowersyjny polski raper, który na pierwszy rzut oka swoim wizerunkiem nie pasuje do skromnej wokalistki…

Natalia ma nowego ukochanego? Młoda wokalistka rzadko dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi jej życia prywatnego, zdecydowanie bardziej woli być kojarzona ze swoich nowych piosenek, niż romansów. Tym razem o nowym związku Szroeder dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciu na Instagramie jej brata. Natalia z bratem i nowym chłopakiem wybrali się razem na mecz Polska-Nigeria. Kim jest partner piosenkarki? To popularny polski raper…

Związek „grzecznej” piosenkarki i popularnego rapera jest niemałym zaskoczeniem, a ich wizerunki mocno się od siebie różnią. Quebonafide, nazywany przez swoich fanów 'Quebo’ to kontrowersyjny, wytatuowany raper. Na swoich koncertach występuje w samych bokserkach, farbuje włosy na wszystkie kolory tęczy, a na zęby zakłada złote nakładki. Jak donosi osoba z otoczenia pary, Szroeder i Quebonafide spotykają się od miesiąca:

„Spotykają się od około miesiąca. Quebo ma za sobą długi i skomplikowany związek, który niedawno się skończył i nie planował związku, ale Natalia zrobiła na nim naprawdę duże wrażenie i postanowił dać temu szansę” – zdradził informator portalu Pudelek.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Natalii

Natalia Szroeder (ur. 20 kwietnia 1995 w Bytowie) – polska piosenkarka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna.

Urodziła się 20 kwietnia 1995 roku w Bytowie[1]. Wychowała się w pomorskiej wsi Parchowo, w rodzinie o tradycjach muzycznych[2]. Matka piosenkarki, Joanna, występuje w zespole ludowym Modraki, którego założycielem był jej dziadek, Waldemar Kapiszka[2]. Jej ojciec Jaromir jest założycielem teatru Dialogus, w którym Szroeder występowała, gdy miała 10 lat[3]. Troje jej rodzeństwa (siostra Marcelina oraz bracia Stanisław i Melchior) tworzy zespół Rusland Trio[2].

W dzieciństwie wystąpiła w audycji programu Od przedszkola do Opola w TVP1[2].

W 2011 roku została laureatką jednego z odcinków Szansa na sukces, w którym zaśpiewała utwór „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz[4].

Kilka słów z Wikipedii o Kubie

Kuba Grabowski, znany jako Quebonafide (ur. 7 lipca 1991)[1][2] – polski raper, piosenkarz i autor tekstów. Członek duetu Yochimu, który współtworzył z raperem Fuso. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak Czesław Mozil, Pawbeats oraz wieloma raperami: KRS-One, Ten Typ Mes, ReTo, Solar, Eripe, Paluch, Popek Monster, Dwa Sławy i Taco Hemingway.

27 marca 2015 roku premierę miał jego pierwszy album pt. Ezoteryka[3]. Płyta osiągnęła sukces komercyjny docierając do 1. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS sprzedając się w 30 000 egzemplarzy i zdobywając tym samym status platynowej płyty[4]. 9 czerwca 2017 roku premierę miał drugi album studyjny rapera, pt. Egzotyka[5]. Płyta odniosła większy sukces niż poprzedni album debiutując na 1. miejscu listy OLiS i w przedsprzedaży sprzedała się w 30 tys. sztuk, ostatecznie rozchodząc w ponad 60 tys. egzemplarzy zdobywając podwójnie platynową płytę i stając się najlepiej sprzedającym albumem w Polsce w 2017 roku[5][6][7].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 198 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *