Natalia Siwiec, jej mąż oraz dzieci na wakacjach w Meksyku


siwiec-raduszewskiNatalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski wraz z dziećmi, udali się na egzotyczne wakacje w środku zimy. Modelka wraz z rodziną przebywa w meksykańskim kurorcie, Cancun. Siwiec dodaje bardzo dużo zdjęć z urlopu, ale jedno szczególnie nas rozczuliło. Świeżo upieczona mama pokazała na swoim Instagramie, jak karmi piersią córkę, tym samym dołączając m.in. do Pauliny Krupińskiej, czy Oli Żebrowskiej, które otwarcie mówią, że karmienie piersią nie powinno być tematem tabu.
Natalia pięć miesięcy temu została mamą ślicznej córeczki, której dała na imię Mia. Od samego początku ciąża Siwiec wzbudzała sporo emocji. Gwiazda unikała wrzucania zdjęć z ciążowym brzuszkiem, przez co fani zaczęli podejrzewać Natalię o wynajęcie surogatki. Siwiec szybko zdementowała plotki i wydaje się nie przejmować docinkami hejterów. Aktorka wraz z Mią, mężem Mariuszem i jego synem Mateuszem wybrali się na egzotyczny odpoczynek. Jak się okazuje, celebrytka i jej rodzina przebywają w Cancun, czyli jednym z najpopularniejszych meksykańskich resortów nad Morzem Karaibskim. Gwiazda dodaje dużo zdjęć z wakacji, a nawet podzieliła się z fanami bardzo intymnym momentem. Siwiec pokazała, jak karmi piersią córkę!
Natalia otwarcie przyznaje, że pojawienie się Mii na świecie, całkowicie zmieniło jej życie. Gwiazda deklaruje, że czuje się spełniona w roli mamy. Na swoim InstaStory, modelka udostępniła zdjęcie z Cancun, na którym pokazała, jak karmi córkę piersią. Czy to zdjęcie zamknie usta krytykom, którzy wciąż podważają stan błogosławiony Siwiec?


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Natalii
Natalia Siwiec (ur. 1 sierpnia 1983 w Wałbrzychu[2]) – polska modelka, aktorka i celebrytka, okrzyknięta „Miss Euro 2012”. W 2002 roku została Miss Bałtyku w konkursie organizowanym w Rewalu[3], w kolejnym roku zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska, a w 2005 roku reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach, gdzie zdobyła tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto[4]. W 2006 roku reprezentowała Polskę w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej i zdobyła tam tytuł „The Best Body”[4]. Szerszą popularność zyskała w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”[5][6]. Zagraniczne media nazwały ją „Polską Larissą Riquelme”[7].
Kilka słów z Wikipedii o Cancún
Cancún – miasto położone w północnej części stanu Quintana Roo, w Meksyku, na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Nazwa pochodzi prawdopodobnie od Kaan kuum, co w języku Majów oznacza „gniazdo węży”. Dzisiejsza pisownia, to fonetyczny zapis tego słowa po hiszpańsku. Cancún jest siedzibą władz gminy Benito Juárez[2]. Historia miasta jest krótka, gdyż rozpoczęła się w latach sześćdziesiątych XX w., gdy zapadła decyzja o budowie miejscowości wypoczynkowej, mogącej konkurować z Acapulco. W 1969 roku zdecydowano, że inwestycja będzie zlokalizowana w Cancún. Rozwój turystyki był bardzo dynamiczny. Podczas gdy w 1976 roku hotele oferowały 1500 pokoi hotelowych, w 1982 roku 5700, w 1988 roku 12000, to obecnie jest ich już 24000 w ponad 140 hotelach. Oprócz wypoczynku na plaży oferuje się turystom wypoczynek aktywny, czyli przede wszystkim nurkowanie. Obecnie jest to najbardziej luksusowa miejscowość wypoczynkowa w Meksyku.
źródło: pl.wikipedia.org