Natalia Siwiec i jej partner niedługo zostaną rodzicami


siwiec-raduszewskiNatalia Siwiec (34 l.) i jej partner Mariusz Raduszewski niedługo zostaną rodzicami, ale Natalia dopiero pod koniec ciąży przestaje zasłaniać ciążowe krągłości.

Podobno powodem ukrywania ciąży przez modelkę były liczne kontrakty i zobowiązania biznesowe, których musiała dotrzymać.

Tak przynajmniej decyzję swojej żony tłumaczył Raduszewski. Para odkąd Siwiec tylko raz pokazała się na branżowej imprezie głaszcząc znacząco brzuch, nie mówiła i nie pisała o ciąży.

W dodatku Natalia bardzo starannie dobierała zdjęcia, które publikowała na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. Celebrytka zniknęła także z czerwonego dywanu i przebywała raczej w domowym zaciszu z dala od ciekawskich fotoreporterów.

Wykorzystując także ostatnie chwile przed porodem, modelka wypoczywała niedawno w luksusowym Siedlisku pod Ostródą. Ostatnio Siwiec pokazała jedną z takich chwil relaksu na swoim profilu.

Na zdjęciu gwiazdka w końcu nie zasłania brzuszka, choć obszerna sukienka zakrywa krągłości. Fani jednak byli zachwyceni tym, jak świeżo wygląda przyszła mama.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Natalii

Natalia Siwiec (ur. 1 sierpnia 1983 w Wałbrzychu[2]) – polska modelka, aktorka i celebrytka, okrzyknięta „Miss Euro 2012”.

W 2002 roku została Miss Bałtyku w konkursie organizowanym w Rewalu[3], w kolejnym roku zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska, a w 2005 roku reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach, gdzie zdobyła tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto[4]. W 2006 roku reprezentowała Polskę w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej i zdobyła tam tytuł „The Best Body”[4].

Szerszą popularność zyskała w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”[5][6]. Zagraniczne media nazwały ją „Polską Larissą Riquelme”[7].

W grudniu 2013 roku w opublikowanym przez Google Zeitgeist rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie Natalia Siwiec uplasowała się na 5. miejscu w kategorii najbardziej popularnych polskich celebrytów[8]. W 2015 roku została laureatką nagrody Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii Premier Klaponii[9][10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *