Mrozowska i Jaworski planują ślub


mrozowska-jaworski Monika Mrozowska stanie na ślubnym kobiercu. Aktorka przyjęła oświadczyny Jaworskiego i sakramentalne ‘tak’ powie sobie latem 2017 roku!

Aktorka wraz z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim jest razem już od 3 lat. Owocem ich związku jest 15-miesięczny syn Józef. Para weźmie ślub już w przyszłym roku!

Szczegółami dotyczącymi ślubu, aktorka podzieliła się z “Fleshem”. Choć para nie wyznaczyła jeszcze dokładnej daty, wiadomo już, że sakramentalne “tak” powie sobie latem 2017 roku.

Co więcej, aktorka zdradziła tabloidowi szczegóły dotyczące sukni i samych przygotowań. Monika Mrozowska jedną z dwóch sukni zaprezentuje w programie TLC “Salon sukien ślubnych”.

– Nasi goście na pewno będą mogli liczyć na dobrego DJ-a, tańce do białego rana i… pannę młodą w dwóch kreacjach, eleganckiej i wygodnej – wyznała aktorka.
Mrozowska i Jaworski
Para poinformowała także, gdzie odbędzie się ślub i wesele. Wybór padł na Dolny Śląsk, skąd pochodzi Sebastian Jaworski.

– Znalazłam tam przepiękny stary zamek, idealny na uroczystość plenerową. Choć ostatnio myśleliśmy też o prawdziwym wiejskim weselu na działce – wyjaśniła Mrozowska.

Na razie zakochani nie śpieszą się z ceremonią, bo ….planują przeprowadzkę. Życzymy powodzenia w planowaniu ceremonii!
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 324 razy, 1 wizyt dzisiaj)