Monika Pietrasińska zaręczyła się


Monika PietrasinskaStało się! Monika Pietrasińska (26 l.) jest już „po słowie”! Celebrytka z tej okazji postanowiła pochwalić się na Instagramie pokaźnym pierścionkiem, jaki dostała od ukochanego.
W życiu Moniki Pietrasińskiej nadszedł moment zmian!
Nie dość, że ostatnio radykalnie zmieniła wizerunek, to jeszcze teraz przyjęła oświadczyny od swojego wieloletniego partnera.
Gwiazda „Miłości na bogato” nie omieszkała pochwalić się pokaźnym pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie.
Musimy przyznać, że pierścień jest naprawdę zjawiskowy!
Pietrasińska nie potwierdziła, kim jest jej ukochany.
Wiadomo jedynie, że celebrytka od lat przyjaźni się z Nicholasem Cieslewiczem, z którym chętnie pojawia się na ściankach.
źródło: pomponik.pl
Biografia Moniki
Monika Pietrasińska urodziła się 2 grudnia 1987 roku w Lublinie. W w wieku 17 lat została wicemiss Polski Nastolatek oraz wystąpiła dwukrotnie w sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Dwa lata później Pietrasińska zdobyła tytuł miss Lublina. W 2010 roku ponętna fotomodelka została Playmate 2010 roku polskiej edycji Playboya. Rok później Monika odniosła jeszcze większy sukces i trafiła na okładkę Playboya… amerykańskiego. Od tego czasu jej kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. W 2012 roku Pietrasińska wzięła udział w dwóch sesjach dla FHM (norweskiego i Tajlandzkiego) oraz w sesji dla włoskiego Playboya. Seksowną fotomodelkę zobaczyć mogliśmy również w sesjach zdjęciowych dla firm bieliźniarskich: Vova, SLC, Anais, Hamana, Pigeon, czy Ava. Ostatnio o Monice znów zrobiło się głośno, ponieważ modelkę wypatrzyli producenci serialu „Miłość na bogato”, który pojawił się na antenie Viva Polska pod koniec sierpnia 2013 roku. Modelka zagrała tam uwodzicielską seksbombę.
źródło: mowimyjak.pl