Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński zostali rodzicami


Jakub Raczyński, saksofonista i mąż piosenkarki Moniki Kuszyńskiej (37 l.), obwieścił na Facebooku, że „na ziemi” pojawił się właśnie ich syn Jeremi. Pod wpisem niemal natychmiast zaroiło się od gratulacji.
Para pobrała się w 2011 roku. Wcześniej występowała razem w Varius Manx. Rok przed wypadkiem samochodowym muzyk odszedł z zespołu. Skontaktował się z Moniką dwa lata po tragedii.
„Kiedy stanął w drzwiach 14 stycznia, w moje urodziny, z naręczem żółtych tulipanów, poczułam wiosnę w środku zimy” – wspominała Kuszyńska w jednym z wywiadów.
Jednak miłość nie wybuchła od razu. Pisali do siebie najpierw raz w tygodniu, wreszcie codziennie.
„Długo myślałam, że jestem nieatrakcyjna. Byłam pewna, że nie będzie chciał związać się z dziewczyną na wózku” – opowiadała.
Mąż pomógł jej w powrocie do śpiewania. Monika do końca nie traciła nadziei, że kiedyś dane jej będzie zostać matką.
W jednym z wywiadów przyznała wprost, że „widzi siebie w roli matki”. Wygląda na to, że marzenie się spełniło.
„Tak. Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi” – napisał Kuba na Facebooku.
źródło: pomponik.pl
Biografia Moniki
Monika Kuszyńska (ur. 14 stycznia 1980 w Łodzi) – polska piosenkarka i autorka tekstów, wokalistka zespołu Varius Manx w latach 2000–2010, reprezentantka Polski podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku.
Ze swoim pierwszym zespołem, Farenheit, wydała singel „Film”. Podczas nagrywania tej piosenki zauważona została przez lidera Varius Manx, Roberta Jansona. Pod koniec roku 2000 została wokalistką tego zespołu, zastępując Kasię Stankiewicz. W 2001 roku ukazał się ich pierwszy, wspólnie nagrany album zatytułowany Eta, który promowały single „Maj”[1] i „Jestem Twoją Afryką”[2]. W lipcu 2002 zespół zdobył pierwszą nagrodę podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w Karlshamn za utwór „Moje Eldorado”[3], który zapowiadał ich kolejną płytę pt. Eno[4]. Album promowały także single „Jest w nim”[5] i „Znów być kochaną”[6].
W styczniu 2003 roku zespół wziął udział w krajowych eliminacjach do 48. Konkursu Piosenki Eurowizji[7] z utworem „Sonny”[8]. Singel zapowiadał płytę Emi, której premiera odbyła się w 2004 roku[9]. Na albumie znalazły się m.in. single „Pamiętaj mnie”[10] i „Stay in My Heart” nagrany z raperem Ernestem „Redem” Ivandą[11]. W 2004 Varius Manx świętował swoje 15-lecie, dając specjalny recital w Opolu[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz