Monika Jagaciak i jej mąż wyprawią drugie wesele


Jedna z najlepszych polskich top modelek, czyli Monika Jac Jagaciak, wzięła swój pierwszy ślub na początku sierpnia. Mężem Jagaciak został Branislav Jankic – znany serbski fotograf i podróżnik. Suknia ślubna Moniki zachwycała. Inaczej być nie mogło! W końcu Jagaciak to jedna z najbardziej wziętych twarzy europejskiego i światowego modellingu. Ślub i wesele modelki odbyły się na początku sierpnia w Serbii. Jak się jednak okazuje, w dwa tygodnie po tym wydarzeniu modelka zorganizuje podobną ceremonię dla bliskich i przyjaciół z Polski. Tym razem krewni i znajomi gwiazdy modellingu będą się bawić w Polsce.
Polska ceremonia zaślubin będzie dla Moniki już drugim tak ważnym wydarzeniem w przeciągu dwóch tygodni. Pierwszego dnia sierpnia modelka wyszła bowiem za mąż w Serbii. A to z racji na serbskie pochodzenie jej męża, którym został serbski fotograf i artysta Jankic. Branislav ma najwięcej rodziny właśnie w Belgradzie i to z tej racji pierwsza część ożenku pary odbyła się właśnie tam. Jak się jednak okazuje, modelka nie zapomina o swoich polskich przyjaciołach i krewnych i to z racji na nich zdecydowała się zorganizować także polski odpowiednik jej serbskiego wesela. Ten odbędzie się już dzisiaj!
Jagaciak długo udawało się zachować wszystkie szczegóły serbskiej ceremonii w tajemnicy! Na ślubie i weselu polskiej modelki i serbskiego fotografa nie zabrakło wówczas znanych osób. Do Serbii przylecieli m.in. szwedzka modelka Frida Gustavsson, siostra panny młodej, lekkoatletka Anna Jagaciak-Michalska i stylista Paweł Kędzierski. To właśnie dzięki zdjęciom, jakimi pochwalili się goście weselni Moniki i Jankica, wiemy, że ślub zorganizowano właśnie w Serbii. Podczas ceremonii Jagaciak miała na sobie piękną, długą do ziemi suknię w białym kolorze. Kto zaprojektował dla niej tę kreację? Tego póki co nie zdradziła. Zgadujemy jednak, że dziś będzie wyglądała równie szykownie!
Już dziś odbędzie się bowiem druga część ślubu Moniki. Wzięta modelka i jej mąż zaprosili tym razem swoich gości do Warszawy. To tu para zorganizuje polski odpowiednik swojego serbskiego wesela. Gdzie się on odbędzie?
Jak udało nam się ustalić, warszawskie wesele Jagaciak będzie miało miejsce w popularniej i eleganckiej restauracji Biała na warszawskiej Saskiej Kępie. To tam będą się bawić krewni Moniki i Branislava oraz najznamienitsze postaci polskiego świata mody, z którymi Jagaciak miała do tej pory okazję pracować.
Kto dokładnie pojawi się ba ceremonii? W jakiej konwencji będzie utrzymana? I jakie prezenty modelka dostanie od przyjaciół? Na odpowiedzi na te pytania będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

źródło: gala.pl
Biografia Moniki
Monika Jagaciak lub JAC (ur. 15 stycznia 1994 w Poznaniu[2]) – polska modelka. Jest młodszą siostrą Anny – polskiej lekkoatletki[3][4][5].
Karierę rozpoczęła w 2007, kiedy to została twarzą marki Hermès. Niedługo potem pojawiła się na okładce magazynu Jalouse. W 2008 została zaproszona na australijski festiwal mody „Australian Fashion Week”, co wywołało kontrowersje w mediach australijskich związane z młodym wiekiem modelki. Z powodu licznych protestów organizatorzy festiwalu zdecydowali się umieścić w regulaminie zapis o tym, aby modele i modelki w nim występujące miały przynajmniej 16 lat[6][7].
W 2009 roku została modelką jesiennej kampanii Calvina Kleina[8][9][10]. W 2010 roku FashionTV ogłosił JAC najlepszą modelką sezonu[11]. Calvin Klein ponownie podpisał z nią kontrakt. W 2010 jako jedyna szesnastolatka na świecie zrobiła kampanię kosmetyczną Chanel. Jest jak dotąd najmłodszą topmodelką.
W 2010 wystąpiła w kampaniach dla Marca Jacobsa i Valentino. Dwukrotnie pracowała z Chanel przy reklamowaniu kosmetyków tej marki oraz na pokazie kolekcji na rok 2011. W tym samym roku pracowała dla Calvina Kleina i Alberty Ferretti, a także pojawiła się dwukrotnie na okładce magazynu Numero. W 2012 pojawiła się po raz pierwszy na okładce Vogue (edycja Chińska) pojawiła się również w krajowych edytorialach tego magazynu. Jej twarz znalazła się w edytorialach magazynów W, Numero, Interview, V.
W 2015 roku została Aniołkiem Victoria’s Secret[13].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Victoria’s Secret
Victoria’s Secret – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą damskiej bielizny, odzieży oraz kosmetyków[1].
Firma została założona w San Francisco w 1977 roku przez absolwenta Uniwersytetu Stanford, Roya Raymonda[1]. Nazwa marki pochodzi od Królowej Victorii, która znana była ze swojego zamiłowania do gorsetów i bielizny, co według Roya Raymonda, było jej sekretem w udanym pożyciu seksualnym, gdyż Królowa doczekała się dziewięciorga dzieci[2]. W latach 70-tych temat bielizny był krępujący, w tych czasach majtki i biustonosze miały być przede wszystkim praktyczne, wygodne i tanie, a bardziej ekskluzywne modele dostępne były w sex shopach[3]. Raymond podczas poszukiwania bielizny dla żony uznał, że stworzy markę, która będzie przyjazna dla kobiet, ale również i ich mężczyzn[4]. Pierwszy sklep otworzył w centrum handlowym w Stanford, kolejnym etapem rozwoju firmy, były trzy oddziały wysyłkowe[5]. Podstawową innowacją w sklepach Victoria’s Secret było stworzenie atmosfery przyjaznej dla mężczyzn, poprzez odpowiednie wykończenie wnętrza w wiktoriańskim stylu oraz zapewnienie obsługi sklepu, która sprawi, że mężczyźni nie będą czuli się skrępowani wybierając bieliznę dla partnerki[6]. Po roku na rynku, firma uzyskała pół miliona zysków[5]. Sukces napędził otwarcia kolejnych sklepów oraz uruchomienie sprzedaży wysyłkowej, co zwiększyło komfort zakupów[7]. Na początku lat 80-tych, firma uzyskiwała zyski rzędu 6 milionów dolarów rocznie[8]. Niestety passa nie trwała długo, po pięciu latach zyski firmy zaczęły maleć, a firma stanęła na skraju bankructwa[9].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz