Monika Brodka ma nowego chłopaka?


Wygląda na to, że Monika Brodka (30 l.) znów jest zakochana! O życiu miłosnym wokalistki wiadomo niewiele. Jedynym jej „medialnym” związkiem był ten z Janem Wieczorkowskim (45 l.), który zakończył się wiele lat temu.

Jej ostatnim partnerem prawdopodobnie był Krzysztof Garbaczewski (34 l.), z którym rozstała się rok temu.

Wiele wskazuje na to, że Brodka znalazła już nową miłość! Kim jest szczęśliwy wybranek?

„Jak dowiedział się ‘Fakt’, nowym ukochanym artystki jest przystojny brunet związany ze światem sztuki” – czytamy w tabloidzie.

Zakochani początkowo nie afiszowali się ze swoim uczuciem, teraz jednak nie mają już problemu, by pokazywać się razem na mieście w czułych objęciach.

Kto wie, może właśnie on okaże się tym jedynym?


źródło: pomponik.pl
tagi: nowy partner

Biografia Moniki

Monika Maria[a] Brodka (ur. 7 lutego 1987 w Żywcu[2]) – polska wokalistka popowa. Laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[3].

Debiut fonograficzny Moniki Brodki zatytułowany Album ukazał się w 2004 roku. Ciesząca się popularnością w Polsce płyta uzyskała status złotej, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy.

W 2003 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol i w styczniu 2004 roku wygrała jego finał, zdobywając 69% głosów telewidzów[7]. 27 września tego samego roku ukazała się pierwsza płyta piosenkarki pt. Mini Album vol. 1[8]. Zawierający sześć piosenek minialbum był promowany singlem „Ten”[8]. Druga część debiutu Moniki Brodki pt. Mini Album vol. 2 została wydana 25 października 2004 roku[8]. Tego samego dnia oba minialbumy zostały wydane na jednej płycie zatytułowanej Album. Wydawnictwo zadebiutowało na 8. miejscu listy OLiS w Polsce. W grudniu 2004 roku otrzymała nominację do nagrody Paszport „Polityki” w kategorii Estrada[9].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 31 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *