Misiek Koterski i Marcela Leszczak są parą


Ale niespodzianka! Michał „Misiek” Koterski (37 l.) i Marcela Leszczak (24 l.) są parą! Aktor swoim szczęściem pochwalił się na Instagramie. Ogłosił, że „życie jest piękne”, a internauci mogą oglądać jego „całuśne” fotki z nową ukochaną.
Wygląda na to, że nasz show-biznes wzbogacił się właśnie o kolejną parę! Misiek Koterski, kojarzony z rolami w „Dniu Świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, a ostatnio także w „Pierwszej miłości”, pochwalił się na Instagramie fotkami z uroczą blondynką. Jest nią… Marcela Leszczak, finalistka „Top Model” i bohaterka „Miłości na bogato”.
Do tej pory Koterski był bardzo oszczędny, jeśli chodzi o publiczne wypowiadanie się na temat życia prywatnego. Wiadomo, że miał partnerkę, z którą wychowywał jej córkę. Jednak ten związek najwyraźniej nie przetrwał próby czasu.
Teraz „Misiek”, tytułujący się „trzeźwym narkomanem”, jest szczęśliwy. „Życie jest piękne” – napisał pod jednym ze zdjęć z nową ukochaną.
Pasują do siebie?

źródło: pomponik.pl
tagi: nowa dziewczyna, nowa partnerka, nowy chłopak, nowy partner
Biografia Michała
Michał Koterski (znany też jako Misiek Koterski, ur. 29 grudnia 1979 w Krakowie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.
Syn reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej[1]. Uczęszczał do XXI LO w Łodzi.
Znany z roli w filmach ojca, w których grał syna Adama Miauczyńskiego, Sylwka. Znakiem szczególnym tego aktora jest styl gry – artysta nazywa to po prostu „byciem takim, jakim się jest na co dzień”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, podczas której czytał blogi znanych polityków, między innymi Renaty Beger i Wojciecha Wierzejskiego. W Polsacie prowadził program Misiek Koterski Show.
Jest bratem stryjecznym Maćka Koterskiego grającego postać Piotrusia Wolańskiego w filmach Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel II.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marceli
Fascynuje się motoryzacją, odkąd przestała nosić śliniak. Pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Nie poszła na studia, bo chciała już pracować, poza tym zdaje sobie sprawę, że kiedyś przejmie firmę ojca. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011.
źródło: topmodel.tvn.pl

Dodaj komentarz