Misiek Koterski i jego partnerka: aktor zdradził płeć dziecka?


Misiek Koterski (37 l.) już niedługo zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu. Aktor bardzo cieszy się na to wydarzenie.
Celebryta w końcu spokorniał, uspokoił się i znalazł szczęście u boku byłej uczestniczki programu „Top Model”, oraz aktorki serialu „Miłość na bogato” – Marceli Leszczak (25 l.).
Płomienne uczucie między tą dwójką wybuchło niespodziewanie, a para nie zamierzała tracić czasu i wszystko potoczyło się bardzo szybko.
Obecnie narzeczeni oczekują narodzin maluszka, co ogłosili pod koniec lipca. Misiek niczego nie ma zamiaru ukrywać i informuje swoich fanów o wszystkim, co dzieje się w jego życiu za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Teraz Koterski zdaje się ujawnił jakiej płci będzie dziecko. Aktor dodał zdjęcie, gdzie już tradycyjnie trzyma ciężarną partnerkę Marcelinę za brzuch i dodał opis, w którym zdradził, czy czekają na syna, czy może na córkę:
„Pośród ogrodów stoi ta królewska para … a tam czai się mały książę” – napisał zwięźle przyszły tata.
Wobec tego pierworodnym Michała będzie najprawdopodobniej syn, z czego niezwykle się cieszy. Sądząc po wielkości brzuszka Marceliny, rozwiązanie jest już blisko!
źródło: pomponik.pl
Biografia Miśka
Michał „Misiek” Koterski (ur. 29 grudnia 1979 w Krakowie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.
Syn reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej[1]. Uczęszczał do XXI LO w Łodzi.
Występował w filmach ojca, w których grał syna Adama Miauczyńskiego, Sylwka. Znakiem szczególnym tego aktora jest styl gry – artysta nazywa to po prostu „byciem takim, jakim się jest na co dzień”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, podczas której czytał blogi znanych polityków. W Polsacie prowadził program Misiek Koterski Show.
Wiosną 2008 występował w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają. 12 kwietnia 2008 zrezygnował z udziału w show na korzyść Anety Zając i Grażyny Szapołowskiej, zajmując tym samym 9. miejsce.
Koterski był prowadzącym gali konkursu Miss Polski 2012 oraz koncertu Disco pod Gwiazdami w Płocku. Jesienią 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Janja Lesar. Para odpadła w piątym odcinku, zajmując 8. miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marceli
Fascynuje się motoryzacją, odkąd przestała nosić śliniak. Pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Nie poszła na studia, bo chciała już pracować, poza tym zdaje sobie sprawę, że kiedyś przejmie firmę ojca. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011.
źródło: topmodel.tvn.pl
Kilka słów z Wikipedii o Top Model
Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku. Program emitowany był na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model.
Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku udział mogli brać również mężczyźni.
Dotychczas powstało sześć edycji programu, a w czerwcu 2017 roku TVN poinformowało, iż seria szósta była ostatnią[2].
Od czwartej edycji do programu zgłaszać mogli się także mężczyźni mający 180 cm wzrostu i w przedziale wiekowym 18-30 lat[3].
źródło: pl.wikipedia.org