Misiek Koterski i jego dziewczyna spodziewają się dziecka?


Temu związkowi nikt nie wróżył długiej przyszłości. Znajomość Miśka Koterskiego i jego dziewczyny Marceli Leszczak rozwinęła się w zawrotnym tempie i już po trzech tygodniach znajomości, Koterski oświadczył się swojej wybrance! Dziś oboje deklarują, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że Leszczak… jest w ciąży!
Michał i Marcela zaręczyli się w lutym 2017 roku i tą wiadomością para zaskoczyli wszystkich! Jak wyznał w jednym z wywiadów Koterski – wcale nie szukał miłości, a za cel postawił sobie przede wszystkim skupienie się na rozwoju swojej kariery. Miłość okazała się silniejsza. Misiek oświadczył się Leszczak zaledwie po 23 dniach znajomości! Wielu zadawało sobie pytanie, jak długo przetrwa ten związek. Wszystko jednak wskazuje na to, że Koterski w końcu znalazł miłość swojego życia! Para deklaruje, że oboje traktują swoją relację bardzo poważnie i są w sobie niesamowicie zakochani. Teraz media obiegła wiadomość, że… Misiek i jego partnerka Marcela spodziewają się dziecka! A wszystko przez bardzo wymowne zdjęcie na Instagramie Koterskiego…
Pierwsze plotki na temat ciąży Marceli, pojawiły się kiedy to paparazzi zrobili kilka intymnych zdjęć parze w Sopocie. Ciekawscy dopatrzyli się wtedy w rękach Leszczak reklamówki, przez którą prześwitywał syrop dla kobiet w ciąży. Chcąc uciąć wszystkie plotki, Misiek sam opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym trzyma rękę na uwydatnionym brzuszku wybranki. Pod zdjęciem od razu pojawiły się gratulacje dla przyszłych rodziców. Parze pogratulowała nawet Marcelina Zawadzka.
Dziewczyna stała się rozpoznawalna po udziale w trzeciej edycji programu Top Model, gdzie była jedną z faworytek. Co prawda doszła do finału, ale w ostatecznym starciu przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Dzięki udziałowi w programie Marcela zyskała dużą popularność, wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych i niedługo potem wystąpiła w serialu „Miłość na bogato”, opowiadającym o perypetiach młodych i bogatych osób i ich życiu w Warszawie. Serial został mocno skrytykowany przez media i od tamtej pory Leszczak nie pojawia się na ekranach telewizorów, ani na wybiegach. Mimo wszystko jej nazwisko stało się rozpoznawalne w show-biznesie.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia Miśka
Michał „Misiek” Koterski (ur. 29 grudnia 1979 w Krakowie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.
Syn reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej[1]. Uczęszczał do XXI LO w Łodzi.
Występował w filmach ojca, w których grał syna Adama Miauczyńskiego, Sylwka. Znakiem szczególnym tego aktora jest styl gry – artysta nazywa to po prostu „byciem takim, jakim się jest na co dzień”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, podczas której czytał blogi znanych polityków. W Polsacie prowadził program Misiek Koterski Show.
Wiosną 2008 występował w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają. 12 kwietnia 2008 zrezygnował z udziału w show na korzyść Anety Zając i Grażyny Szapołowskiej, zajmując tym samym 9. miejsce.
Koterski był prowadzącym gali konkursu Miss Polski 2012 oraz koncertu Disco pod Gwiazdami w Płocku. Jesienią 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Janja Lesar. Para odpadła w piątym odcinku, zajmując 8. miejsce.
Jest bratem stryjecznym Maćka Koterskiego grającego postać Piotrusia Wolańskiego w filmach Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel II.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marceli
Fascynuje się motoryzacją, odkąd przestała nosić śliniak. Pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Nie poszła na studia, bo chciała już pracować, poza tym zdaje sobie sprawę, że kiedyś przejmie firmę ojca. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011.
źródło: topmodel.tvn.pl
Kilka słów z Wikipedii o Top Model
Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku. Program emitowany był na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model.
Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku udział mogli brać również mężczyźni.
Dotychczas powstało sześć edycji programu, a w czerwcu 2017 roku TVN poinformowało, iż seria szósta była ostatnią[2].
Od czwartej edycji do programu zgłaszać mogli się także mężczyźni mający 180 cm wzrostu i w przedziale wiekowym 18-30 lat[3].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz