Misiek Koterski dementuje plotki o romansie z Ivs Alter


Koterski i AlterMisiek Koterski wypiera się romansu ze wzschodzącą gwiazdą estrady!
Od jego rozstania z długoletnią partnerką Beatą Sadurską minęło już sześć lat, mimo to znany z Pierwszej miłości aktor Michał Koterski (36 l.) wciąż nie znalazł jej następczyni. Wprawdzie widywano go z wieloma kobietami, ale żadna nie zdołała go usidlić.

Dodajmy, że nie było to łatwe zadanie, gdyż w ostatnich latach aktor przeszedł wielką duchową przemianę: nawrócił się i porzucił nałogi (był uzależniony od alkoholu i narkotyków).

Ostatnio jednak Koterskiego łączy się z Ivs Alter, wschodzącą gwiazdą estrady. – Bzdura! – mówi na to aktor.

– Tę dziewczynę widziałem dwa razy w życiu. Wystąpiłem w jej teledysku. Jeśli kiedyś się ustatkuję, to z pewnością z kimś innym.
źródło: pomponik.pl

Biografia Michała

Michał Koterski (znany też jako Misiek Koterski, ur. 29 grudnia 1979 w Krakowie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.

Syn reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej[1]. Uczęszczał do XXI LO w Łodzi.

Znany z roli w filmach ojca, w których grał syna Adama Miauczyńskiego, Sylwka. Znakiem szczególnym tego aktora jest styl gry – artysta nazywa to po prostu „byciem takim, jakim się jest na co dzień”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, podczas której czytał blogi znanych polityków, między innymi Renaty Beger i Wojciecha Wierzejskiego. W Polsacie prowadził program Misiek Koterski Show.

Jest bratem stryjecznym Maćka Koterskiego grającego postać Piotrusia Wolańskiego w filmach Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel II.

Wystąpił w III edycji programu Jak oni śpiewają. 12 kwietnia 2008 odszedł z programu na korzyść Anety Zając i Grażyny Szapołowskiej.

Latem 2014 roku wraz z Maciejem Dowborem prowadził koncert Disco pod Gwiazdami w Płocku.

Od 5 września do 3 października 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Janja Lesar. Z programu odpadli w piątym odcinku, zajmując 8. miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *