Miranda Kerr spotyka się z Jamesem Packerem, australijskim miliarderem?


kerr-packerW październiku tego roku Miranda Kerr i Orlando Bloom rozstali się po 3 latach małżeństwa. Jednak modelka nie rozpaczała po zakończeniu związku ze swoim mężem, tylko zaczęła korzystać z życia!
Miranda Kerr zaczęła bywać na kolacjach z przyjaciółmi (m.in. Leonardo DiCaprio), a nawet… znalazła sobie nowego partnera! Według doniesień, modelka związała się z australijskim miliarderem, Jamesem Packerem.
Co ciekawe, James Packer jest w separacji z żoną, z którą ma trójkę dzieci. Jest najbogatszym człowiekiem w Australii. Po ogłoszeniu jego romansu z Mirandą ani on, ani modelka nie zaprzeczyli tym doniesieniom.
Interesujący jest również fakt, że zdjęcie pary znajdzie się na okładce magazynu „Australia’s Woman’s Day”, który należał do zmarłego ojca Packera. Czyżby to był sposób modelki i jej nowego partnera na ogłoszenie swojego romansu światu?
źródło: gala.pl
Biografia Mirandy
Miranda May Kerr (ur. 20 kwietnia 1983 w Sydney) – australijska modelka, znana z kampanii reklamowych australijskiej marki Portmans. Obecnie jest również aniołkiem Victoria’s Secret.
Kerr urodziła się w Sydney, w Australii i przeprowadziła się do małego miasta Gunnedah w Nowej Południowej Walii. Miranda ma angielskie, francuskie i szkockie korzenie. Jest starszym dzieckiem Therese i Johna Kerrów, ma młodszego brata Matthew. Uczyła się w college’u Świętej Marii w Gunnedah i w szkole All Hallows’ w Brisbane. W wieku 13 lat, Kerr wygrała w australijskim magazynie młodzieżowym Dolly casting na modelkę i podpisała kontrakt z agencją modelek Melbourne Chadwick. Po opublikowaniu jej zdjęć w skąpych strojach kąpielowych, stała się obiektem skandalu obyczajowego. W całej Australii wybuchła ostra dyskusja na temat młodych modelek i pornografii w efekcie magazyn Dolly wycofał zdjęcia. Sama Miranda twierdzi, że prasa zrobiła problem z niczego.
Kariera
W 2003 opuściła Australię aby zamieszkać we Francji i podjąć współpracę z agencją Madison Paris. Dynamiczny rozwój kariery Mirandy rozpoczął się w 2003 roku od kampanii reklamowej dla Ober Jeans Paris. Kariera Mirandy rozpoczęła się od kampanii reklamowej zrealizowanej przez Ericka Sebana-Meyera dla Ober Jeans Paris.
Kerr stała się twarzą firmy Portmans. Miranda szybko podbiła światowe rynki mody, często pojawiała się na okładkach magazynów i katalogów mody, oraz występowała na pokazach mody. Jej twarz pojawiała się na reklamach Portmansa i Veet. Zagrała w teledysku Everything To Me grupy Tamarama swojego byłego chłopaka Jay Lyona. Zagrała również małą rolę w serialu CBS How I Met Your Mother razem z innymi Aniołkami Victoria’s Sceret.
W 2004 w wieku 21 lat Miranda wyprowadziła się do Nowego Jorku i podpisała kontrakt z agencją Next. Kerr pozowała dla Baby Phat,Lisy Ho, Voodoo Dolls, Levi’sa, Bettiny Liano, Nicoli Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johnson, Trelise Cooper, Jets, Johna Richmonda, Blumarine Swimwear, Victoria’s Secret, Anny Molinari, Roberta Cavallego, Enrico Coveriego, Arden B, Cii Martimy, Amuleti J i magazynów takich jak Elle, Oyster, Madison, Vogue, Harpers Bazaar i wielu innych. W drugim sezonie projektu Runway, pozowała dla Daniela Vosovica na Fashion Week. Kerr występowała również w teledysku Kanye’ego Westa i Pharrella Williamsa „Number One”.
W 2006 roku podpisała umowę z Maybelline i wystąpiła w kilku reklamach. W 2006 roku miała również swój debiut w Victoria’s Secret Fashion Show jako pierwsza australijska modelka.
Niedawno została pierwszym australijskim Aniołkiem Victoria’s Secret, razem z Adrianą Limą, Alessandrą Ambrosio, Selitą Ebanks, Izabelą Goulart i Karoliną Kurkovą. Miejsce „Aniołka” zajęła po Gisele Bündchen. Fotograf Russel James powiedział o niej „USA się w niej zakochało. Kochamy ją, ponieważ ma wygląd niesamowitej dziewczyny z sąsiedztwa. Jej wygląd nie zastrasza kobiet przebywających z nią i faceci nie boją się z nią rozmawiać.” Jest określana jako pretendentka do przewodnictwa Aniołkom Victoria’s Secret.
Obecnie pisze książkę Treasure Yourself, w której chce pomóc nastolatkom wejść w dorosłe życie. Opiera się na swoich doświadczeniach związanych ze skandalem z magazynem Dolly.
Życie prywatne
Miranda jest buddystką. Codziennie, rano i wieczorem praktykuje jogę. Od lutego 2003 do 2004 roku spotykała się z finansistą Adrianem Camilleri. Następnie spotykała się z modelem Brentem Tuhtanem znanym bardziej jako Jay Lyon występującym w „The City”. Kerr wystąpiła gościnnie w klipie Tuhtana. Od 2007 roku spotykała się z brytyjskim aktorem Orlando Bloomem, z którym zaręczyła się 21 czerwca 2010. Ich ślub odbył się 22 lipca 2010. 7 stycznia 2011 urodziła syna. Chłopczyk otrzymał imię Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom. Miranda współpracuje z organizacjami Wildlife Warriors Worldwide i Children International.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jamesa
James Douglas Packer (ur. 08 września 1967), australijski biznesmen .
Packer jest syn zmarłego magnata medialnego , Kerry Packer i wnuk Sir Frank Packer . Odziedziczył kontrolę nad spółką rodziny, skonsolidowany Prasa Holdings Limited, który kontroluje inwestycje w : Crown Limited, , Ratpac Entertainment, Zhoapin Pty Ltd i innych firm. [2] Jest byłym prezes z Wydawnictwa i Broadcasting Ograniczona (PBL) i skonsolidowany Prasowe gospodarstw , które w przeważającej mierze własnością interesy medialne w wielu platform. BRW Australia rankingu James Packer trzecią w jego 'maja 2013 Rich 200 „listy z jego majątku szacuje się na 6,0 mld, to wzrost o 1,1 miliardów dolarów w roku poprzednim. Przez listopad 2013 BRW szacuje bogactwo Packer do wzrosły o 1,7 miliardy dolarów do 7700000000 dolarów w ruchu Packer w sekundę na „Rich 200” listy.
Życie i kariera
Packer jest synem Roslyn (z domu Weedon) i późno potentat medialny , Kerry Franciszek Bullmore Packer i wnuk Frank Packer . Packer urodził się w Sydney w Australii. Kształcił się w szkole Cranbrook w Bellevue Hill, Sydney. Po uzyskaniu certyfikatu Wyższa Szkoła (HSC) w Cranbrook, Kerry zdecydował, że nadszedł czas, aby zaostrzyć syna do przygotowania go do świata biznesu. Został wysłany do szerokiej ojca Newcastle Waters stacji bydła w Barkly Tableland w Terytorium Północnym , gdzie pracował jako jackeroo . Jego ojciec odrzucił pomysł wysłania młodego Jamesa do uczelni, mówiąc: „Dlaczego miałby tam iść? Aby dowiedzieć się, jak palić marihuanę?” [4]
Poza tym jego ojciec, a jego mentorem był najtrudniejszy Albert J. Dunlap . [5]
James Packer jest obecnie przewodniczący „korona ograniczony” . Korona jest jednym z największych australijskich rozrywkowych i zintegrowany ośrodek grup. W październiku 2013 roku, kapitalizacja rynkowa firmy Crown było ponad 11 miliardów dolarów. [6] Co roku Crown australijskich ośrodków przyciągają ponad 25 milionów razy. [7] Korona posiada również udziały 33,7 w kapitale grupy gier Makau opiera Melco-Crown (MCE). [8 ]
W Makau, MCE ma dwie właściwości premium, Miasto Marzeń i Altira Makau, działa na Mocha Kluby i ma 60% udział w kapitale zakładowym w Makau Studio City i zintegrowany projekt ośrodek na Cotai. [9] Na Filipinach, MCE, 69,3% za pośrednictwem spółki zależnej, Melco Korony (Filipiny) Resort Corporation, ma interes w konsorcjum, które rozwija i prowadzi zintegrowany ośrodek w Manili. [10]
Wczesne internetowe Inwestycje
Packer był jednym z pierwszych australijskich inwestorów do wielkości w górę wartości firm internetowych na bazie w latach następujących po katastrofie dotcomów z 2000 r. i 2001 r., nabywającej udziały w strategicznych miejscach w Internecie sklasyfikowanych poszukiwania i CarSales. Zidentyfikowany wcześnie, że firmy z gazet, że pozbywając reklamy niejawnych, takich jak Fairfax Media, były narażone na internetowych firm koncentruje się na kluczowych kategorii, takich jak praca i samochodów. „Myślę, że chłopaki wygrali. Game Over. I chciałbym, aby inwestować w firmy,” Packer powiedział SEEK założycieli Andrew Paul Bassat na ich pierwszym spotkaniu w marcu 2003 roku. [11]
Packer nabyła 25 procent udziałów w dążyć do 33.000.000 dolarów w sierpniu 2003 roku. Sprzedał większość swoich udziałów sześć lat później na 440.000.000 dolarów. [12] Packer był niechętny sprzedawca, ale chciał gotówkę do budowania jego udział w ConsMedia do ponad 50 proc. „Szukajcie była moja ulubiona firma niczego kiedykolwiek własnością,” Packer powiedział później. [13] Pod naciskiem Packera, grupa magazyn następnie kontrolowane przez jego rodzinę, Australian Consolidated Press, nabył pakiet 41 procent w carsales reklamodawców internetowych w październiku 2005. [14] sprawa, początkowo wycenia się 100 milionów dolarów okazał się być wart 462.000.000 dolarów do kontrolowanych jednostek Packer. [15]
Sprzedaży Channel 9
W marcu 2006 r., Packer zaczęła dyskutować, czy sprzedać Kanał Dziewięć i Australian Skonsolidowany Naciśnij GROUP magazyn pomóc sfinansować swój ruch w turystyce międzynarodowej gier i biznesu. Przez większość pierwszej połowy roku 2006, Packer dyskusji pomysł sprzedaży aktywów medialnych z jego najbliższego otoczenia, w tym szef bankowości inwestycyjnej w UBS Matthew Grounds i dyrektor wykonawczy Macquarie Bank Ben Brazylii. Biorąc pod uwagę wzrost z Internetu i zwiększenie ślad płatnej telewizji, Packer dotyczyła przyszłości telewizji za darmo-powietrze będzie coraz bardziej kwestionowane. [16] W lipcu, po serii spotkań w Londynie, już zdecydował, że Packer będzie sprzedawać. Wkrótce potem, UBS otrzymał krótki negocjować bezpośrednio z firmami private equity, z niezbywalne zestawu cen 5500000000 dolarów. „Widziałem, jak wszystkich tradycyjnych mediów walk i żadnej nagrody, i wierzyłem internet nadchodzi,” Packer powiedział później. [17] W dniu 17 października 2006 roku, zespół Packera sfinalizowała umowę sprzedaży 50 procent aktywów medialnych – który obejmował również udział 50 procent w portalowym ninemsn i 51 procent udziałów w Carsales – do grupy private equity CVC Azji i Pacyfiku za 4 USD. 5 mld euro, plus dodatkowe miliardy dolarów kapitału w nową spółkę, która będzie zwanego PBL mediów. [18]
W czerwcu 2007 roku, Packer sprzedawane kolejny udział 25 procent joint-venture PBL mediów do CVC do 515.000.000 dolarów. W październiku 2008 r., Packer spisał swoje ostatnie 25 procent udziałów w PBL mediów do zera. [19] Pod koniec 2012 roku zadłużenie z nabyciem CVC miał przytłoczony Kanał Dziewięć i fundusze hedgingowe z USA wyparła CVC, przy 100 na własność cent. Patrząc wstecz, Packer powiedział, decyzja o sprzedaży była stosunkowo łatwa, pomimo historycznych powiązań jego rodziny do kanału dziewięciu. „Myślałem, że internet był zamiar zrobić to o wiele trudniejsze dla tych firm – że jeden był prawdopodobnie prawo połączenia,” powiedział. [20]
One.Tel
Packer był dyrektorem Australijska firma telekomunikacyjna One.Tel, który został postawiony w stan upadłości w maju 2001 roku. Upadek One.Tel kosztować PBL 327.000.000 dolarów. Packer przyznał w PBL Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, że ​​nauczył się „bolesne lekcje” z upadku One.Tel. Później na likwidatora dochodzenia nad upadkiem Zaprzeczył, że był przepraszać za swoje osobiste zachowania, zamiast jak twierdził, „robiłem przeprosin za przyjmowanie dobrej wierze z pana Richa i pana Heaney oraz dyrektorzy wykonawczy One.Tel. „[ potrzebne źródło ]
Aktualne zainteresowania
Crown Resorts
Od śmierci ojca, Packer odeszła od tradycyjnych firm medialnych rodzinnych, a koncentruje się na tworzeniu gier hazardowych na całym świecie imperium, korona. [ potrzebne źródło ] Korona jest jednym z największych australijskich rozrywkowych i ośrodków grup. Ma przedsiębiorstw i inwestycji w zintegrowanych sektorów ośrodków rozrywkowych w Australii i Makau, i jest jedynym właścicielem i operatorem kasyna high-end w Londynie, Korona Aspinall jest. [21] W październiku 2013 roku kapitalizacja rynkowa firmy Crown było ponad 11 miliardów dolarów. [22 ] dwóch australijskich ośrodków Crown, Crown w Melbourne i Perth Korony, funkcja ponad 2300 pokoi hotelowych, wille VIP, tereny do gier, baseny Resort, luksusowe spa, restauracji podpisu i detalicznym, centrów konferencyjnych i żywych miejsc rozrywki. Każdego roku Crown australijskich ośrodków przyciągają ponad 25 milionów razy. [23] Ponad jedna trzecia przychodów Crown w roku obrotowym 2013 r. Szacuje się, że został wygenerowany z międzynarodowych gości. Większość tych dochodów jest od klientów azjatyckich, co sprawia, Korona jednym z najbardziej znaczących międzynarodowych operatorów turystycznych w Australii, ze szczególnym naciskiem na turystykę z Azji. [24] Korona inwestuje ponad 2,7 miliardy dolarów od roku budżetowego 2009 i rok obrotowy 2016 w modernizacji i otwarcia nowych atrakcji na swoich australijskich ośrodkach. [25]
W 2009 Korona stracił 250 milionów dolarów w nieudanej spółki inwestycyjnej kasyno w USA, Fontainebleau Resorts. Korona wypłacana także 242 milionów dolarów za udział w Casinos Station, która jest obecnie uznawane niemal bezwartościowe. [26] Packer pomyślnie dodane kolejne aktywa gier w Makau , w partnerstwie z Lawrence Ho , syna Dr Stanley Ho , przez SEHK i NASDAQ -wymienionych Melco Korony Entertainment (MCE). [27] [28]
Na dzień 30 czerwca 2013 r. Korona posiadała 33,7 kapitałowe w MCE. [29] początkowa inwestycja Crown w Melco Korony Entertainmnet był $ US600 mln, kapitalizacja inwestycji Crown na dzień 30 października 2013, był US 6200000000 dolarów. [30 ] Na dorocznym spotkaniu Crown, w październiku 2013 roku powiedział Packer „inwestycja Crown dzięki naszej współpracy z Melco Rozwoju Międzynarodowego, teraz stała się jednym z największych australijskich spółek joint-venture działające wewnątrz Chin”. [31]
W Makau, MCE ma dwie właściwości premium, Miasto Marzeń i Altira Makau, działa na Mocha Kluby i ma 60% udział w kapitale zakładowym w Makau Studio City i zintegrowany projekt ośrodek na Cotai. [32] Na Filipinach, MCE, 69,3% za pośrednictwem spółki zależnej, Melco Korony (Filipiny) Resort Corporation, ma interes w konsorcjum, które rozwija i prowadzi zintegrowany ośrodek w Manili. [33]
W 2011 Packera ASX wymienionych Korona Limited nabył 100% udziałów w prestiżowym klubie aspinall w Londynie, opracowany przez joint venture pomiędzy Koroną i przyjaciela rodziny Packera, Damian Aspinall , [34] , syn Jana aspinall . Od tego czasu przemianowane korona Klub Aspinall do Korony Aspinall jest. [35]
Wraz z Damian Aspinall, Packer jest stworzenie grupy kompleksów kasynowych w Wielkiej Brytanii zwany Aspers . [ potrzebne źródło ] Packer ma już udziały w kasynach w londyńskiej dzielnicy West End, Swansea i Newcastle. [ potrzebne źródło ] oferty Packera dla Wielkiej Brytanii ” supercasino „z siedzibą w Cardiff upadł, gdy tylko jedna licencja została przyznana na północy miasta Manchester. [36] PBL jest również właścicielem 50% udziałów w spółce hazardu online Betfair . Packer jest także Kasyno Crown Casino w Melbourne w Australii, największego kasyna.
Inny Biznes
Packer zakupił 18% udziałów w sieci TEN w 2010 roku, szybko przenosząc połowę Lachlan Murdoch. Trzy miesiące później, po sporze z Murdoch na starszego mianowania kierownictwa Packer zrezygnował z sieci TEN siedzibę zarządu. Nie było również spekulacje, że Packer zrezygnował z powodu konfliktu interesów z jego interesów w skonsolidowanym portfelu Media. [37]
Pod koniec maja 2011 Packer zanotował zgłoszony 80 mln $ inwestycji w codziennych Promocje stron Scoopon i połów dnia w ramach partnerstwa między jego skonsolidowany Prasa Holding i kilku innych inwestorów, w tym Andrew Bassat, a współzałożyciel Seek.com.au. [38]
W grudniu 2012 roku, Packer i producent-reżyser Brett Ratner zawiązała spółkę joint venture, RatPac Entertainment. Firma będzie produkować filmy niezależne i ko-produkcji filmów wysokobudżetowych z dużego studia. [39] RatPac i Dune Entertainment utworzyła narzędzie inwestycyjne filmu, który we wrześniu 2013 r. weszła wieloletnią, 75-filmową współfinansowania partnerstwa z Warner Bros [40]
Pierwszy film finansowany przez RatPac był wielkim sukcesem. Grawitacja, thriller miejsca w reżyserii Alfonso Cuarón i Sandrą Bullock i George Clooney, generowane najsilniejszy w historii otwarcie października w USA i wziął wpływów ze sprzedaży biletów w wysokości ponad 100 mln USD w pierwszych pięciu dni. [41] „Wszyscy wiemy, to (produkcja filmów) jest biznes wysokiego ryzyka, a gdy pierwszy film zaczyna się jak to wszystko, co można powiedzieć, to „dziękuję”, powiedział Packer. [42]
Bogactwo
BRW Australia rankingu James Packer trzecią w jego 'maja 2013 Rich 200 „listy z jego majątku szacuje się na 6,0 mld dolarów australijskich, to wzrost o 1,1 miliardów dolarów w roku poprzednim. Przez listopad 2013 BRW szacuje bogactwo Packera zwiększył się o 1,7 miliard dolarów do 7,7 miliardów dolarów w ruchu Packer do drugiej pozycji w ” Rich 200 „listy. [43] Packer pierwszy pojawił się na różnych listach majątkowych w 2006 roku, po śmierci ojca poprzedni rok i przekazywanie międzypokoleniowych z luzem bogactwa Kerry Packer uderzył syna, Jakuba. Bogactwo Jamesa Packera została wyceniona na 7,25 miliardów dolarów w 2007 roku, jednak z powodu złych decyzji inwestycyjnych i spadku zysków, sprawozdanie telewizja [ potrzebne źródło ] na 21 czerwca 2007 r. wykazały, że Packer stracił ponad $ 1 mld USD w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. W rezultacie, w 2008 r. BRW Rich 200 wymienione Packer w trzecim najbogatszym człowiekiem w Australii z osobistego bogactwa 6,1 mld USD za Fortescue Metals Grupa dyrektor wykonawczy Andrew Forrest i Westfield grupy jest Frank Lowy . Że po raz pierwszy od 21 lat, że członek rodziny Packer nie na szczycie listy. [44]
W dniu 18 stycznia 2009, Sunday Telegraph poinformował, że z powodu ciągłych problemów finansowych, bogactwo Packera spadła do poniżej 3 mld dolarów;. również donosi, że Packer wystawionego na sprzedaż jego jacht Mangusta i opóźnione zakup odrzutowca Boeing Biznesu [45] Jeszcze przez w połowie 2010 r., stwierdzono, że Packer posiadał szereg aktywów, w tym Ellerston Z ( super jacht ), Arctic P (rejsu luksusowym i były Ice-breaker), prywatnego odrzutowca, 12-osobowa Sikorsky S-76 helikoptera, i wiele samochodów w tym Aston Martin DB9 coupe. [46]
Od marca 2013 r. Forbes Magazine szacuje, że bogactwo Packera wzrosła do 6 mld USD. [47] W maju 2013 r. Tygodnik Business Review szacuje jego majątek na 6000000000 dolarów;., a później skorygowano w górę ponownie do 7,7 miliardów dolarów w listopadzie 2013.
Życie prywatne
Stare koleżanki pakującego obejmowały Tania Bryer , Joan Severance i Deni Hines . Po zerwaniu z zaangażowania dwuletni do Kate Fischer , w październiku 1999 r., ożenił się z modelu strój Jodhi Meares od którego oddzielony w czerwcu 2002 r., a następnie rozwiedziony. Obecnie mieszka w dzielnicy Bondi , na wschodnich przedmieściach Sydney. Packer mieszka w przebudowanym mieszkaniu cztery poziomie, z widokiem Bondi Beach w Sydney.
Packer żonaty modelu i piosenkarka Erica Baxter , [62] którego wed w równowartości ślub cywilny w dniu 20 czerwca 2007 roku, po randki i wyłączane na okres czterech lat. Wesele było w ratuszu Antibes, a druga ceremonia odbyła się w Hotel du Cap – Eden Roc w Cap d’Antibes na Riwierze Francuskiej . [63] [64] Razem, Packer i Baxter mają 3 dzieci: córka Indigo , ur. 27 lipca 2008 r., syn Jackson Lloyd, ur. 1 lutego 2010 r., a córka Emmanuelle Sheelah, ur. 22 września 2012 roku. [65] W wrześniu 2013 James i Erica Packer ogłoszone zostały one oddzielające. [66]
Przyjaźń z Tomem Cruisem
W 2002 roku, po awarii pierwszego małżeństwa i rozwoju przyjaźni z Tomem Cruisem , [67] Packer zaczęła uczęszczać na Kościół Scjentologiczny w Australii , biorąc kurs na Kościoła Dundas centrum biznesowe. [68] Później potwierdzono jego Zaangażowanie w scjentologii, mówiąc, że znalazł go „pomocne”. [69] Później zdystansował się od Kościoła.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz