Miranda Kerr i jej chłopak czekają z seksem do ślubu


Kerr i SpiegelRozbrajająco szczere wyznanie Mirandy Kerr (33 l.) na temat życia intymnego!
Była żona Orlando Blooma, z którym ma kilkuletniego syna, nie ma problemu z opowiadaniem w wywiadach o rzeczach bardzo osobistych, a czasami nawet intymnych.

W przeszłości chwaliła się publicznie, że uprawiała seks m.in. w samolocie, a także na siłowni.

Tuż po rozstaniu z mężem zdradziła z kolei, że „im jest starsza, tym ma większą świadomość życia erotycznego i śmielej prosi o to, co chce dostać”.

Tym bardziej dziwi jej najnowsze wyznanie w wywiadzie dla „The Times”, w którym przyznała, że… z obecnym narzeczonym czekają z seksem do ślubu!

Kerr wyjaśniła, że jej ukochany, Evan Spiegel (26 l.), pochodzi z tradycyjnego środowiska o dość konserwatywnych poglądach, a ona to uszanowała.

Dodała, że chcą mieć wspólne dziecko, jednak nie chcą ryzykować, że ciąża pojawi się przed zawarciem małżeństwa.

W kontekście tego, co modelka mówiła wcześniej, można przypuszczać, że zapewne nie może się doczekać ślubu!
źródło: pomponik.pl

Biografia Mirandy

Miranda May Kerr (ur. 20 kwietnia 1983 w Sydney) – australijska modelka, znana z kampanii reklamowych australijskiej marki Portmans. Była również aniołkiem Victoria’s Secret.

Kerr urodziła się w Sydney, w Australii i przeprowadziła się do małego miasta Gunnedah w Nowej Południowej Walii. Miranda ma angielskie, francuskie i szkockie korzenie. Jest starszym dzieckiem Therese i Johna Kerrów, ma młodszego brata Matthew. Uczyła się w college’u Świętej Marii w Gunnedah i w szkole All Hallows’ w Brisbane. W wieku 13 lat, Kerr wygrała w australijskim magazynie młodzieżowym Dolly casting na modelkę i podpisała kontrakt z agencją modelek Melbourne Chadwick. Po opublikowaniu jej zdjęć w skąpych strojach kąpielowych, stała się obiektem skandalu obyczajowego. W całej Australii wybuchła ostra dyskusja na temat młodych modelek i pornografii, w efekcie której magazyn Dolly wycofał zdjęcia. Sama Miranda twierdzi, że prasa zrobiła problem z niczego.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *