Miranda Kerr i Evan Spiegel zaręczyli się


Kerr i SpiegelA jednak plotki potwierdziły się! Ukochany Mirandy Kerr (33 l.) poprosił ją o rękę!
Nieustające w tropieniu sensacji zagraniczne tabloidy donosiły ostatnio, że ukochany modelki rozgląda się za pierścionkiem zaręczynowym dla niej.
Jak się okazało, nie były to zwykłe plotki! Miranda Kerr pochwaliła się bowiem na Instagramie błyskotką od Evana Spiegela, a w podpisie poinformowała, że „powiedziała tak”!
Modelka zapewne nie posiada się teraz ze szczęścia. Jeśli dojdzie do ślubu, będzie to już drugie małżeństwo Kerr. W 2010 roku wyszła za Orlando Blooma, a niespełna rok później urodziła mu syna. Niestety, trzy lata później para podjęła decyzję o rozwodzie.
Z obecnym ukochanym, młodszym od niej o siedem lat współtwórcą aplikacji Snapchat, Evanem Spiegelem, spotyka się od około roku.
Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl
Biografia Mirandy
Miranda May Kerr (ur. 20 kwietnia 1983 w Sydney) – australijska modelka, znana z kampanii reklamowych australijskiej marki Portmans. Obecnie jest również aniołkiem Victoria’s Secret.
Kerr urodziła się w Sydney, w Australii i przeprowadziła się do małego miasta Gunnedah w Nowej Południowej Walii. Miranda ma angielskie, francuskie i szkockie korzenie. Jest starszym dzieckiem Therese i Johna Kerrów, ma młodszego brata Matthew. Uczyła się w college’u Świętej Marii w Gunnedah i w szkole All Hallows’ w Brisbane. W wieku 13 lat, Kerr wygrała w australijskim magazynie młodzieżowym Dolly casting na modelkę i podpisała kontrakt z agencją modelek Melbourne Chadwick. Po opublikowaniu jej zdjęć w skąpych strojach kąpielowych, stała się obiektem skandalu obyczajowego. W całej Australii wybuchła ostra dyskusja na temat młodych modelek i pornografii w efekcie magazyn Dolly wycofał zdjęcia. Sama Miranda twierdzi, że prasa zrobiła problem z niczego.
Kariera
W 2003 opuściła Australię aby zamieszkać we Francji i podjąć współpracę z agencją Madison Paris. Dynamiczny rozwój kariery Mirandy rozpoczął się w 2003 roku od kampanii reklamowej dla Ober Jeans Paris. Kariera Mirandy rozpoczęła się od kampanii reklamowej zrealizowanej przez Ericka Sebana-Meyera dla Ober Jeans Paris.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz