Milwiw-Baron się zaręczył. Szwed zazdrosna?


Na zdjęciu Aleksander i jego narzeczona
baron-dziewczynaAleksander Milwiw-Baron już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!
Jeden z członków grupy Afromental zaręczył się ze swoją partnerką, z którą ostatnio widywany jest na salonach. Oficjalnie po raz pierwszy przyszli razem na rozdanie Telekamer Tele Tygodnia, gdzie przyłapano ich na czułym pocałunku.
Wiadomość o szczęściu jurora The Voice of Poland mocno zasmuciła jednak Aleksandrę Szwed. Przypomnijmy, że muzyk i gwiazda Rodziny zastępczej rozstali się kilkanaście miesięcy temu po trwającym półtora roku związku.
Czyżby aktorka nie pogodziła się jeszcze z całą sytuacją?
Mimo że ich znajomość była burzliwa, a zakochani często fundowali sobie sceny zazdrości, Oli zależało podobno na tym, by wrócić do byłego. Choć po rozstaniu nadal pozostawali ze sobą w przyjaźni, Szwed liczyła na coś więcej. W międzyczasie obydwoje związali się z innymi partnerami, co nie przeszkadzało urodziwej celebrytce snuć planów na przyszłość z Baronem w roli głównej.

– Często szukała z nim kontaktu – zdradziła w rozmowie z Faktem znajoma Szwed.

Jednak, jak dowiedziała się redakcja tabloidu, Aleksander zaręczył się właśnie, ale z inną. Co na to Ola?
Podobno bardzo ją to dotknęło, bo związki Barona po ich rozstaniu traktowała jako przelotne znajomości i liczyła, że zawsze będzie miała u niego otwartą furtkę – czytamy w Fakcie.
Jeśli prasowe doniesienia okażą się prawdziwe, dla Szwed może być o trudny czas. A już mieliśmy nadzieję, że ostatnio ułożyła sobie życie u boku Krzysztofa Białkowskiego, z którym zamieszkała pod koniec ubiegłego roku.
Przypomnijmy, że Ola zaczęła spotykać się z koszykarzem latem 2013 roku. W dobrze zbudowanym, przystojnym mężczyźnie odnalazła podobno wszystko, czego potrzebowała. Czy u boku swojej wakacyjnej miłości Ola na dobre zapomni o dawnym ukochanym?
źródło: nocoty.pl
Tagi: [semantic_tags]

(Odwiedzono: 38 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *