Mikołaj Jędruszczak szczerze o rozstaniu z Sylwią Madeńską


Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska mimo rozstania nadal załatwiają swoje prywatne problemy publicznie. W ostatnim wywiadzie tenisista postanowił wyjawić przyczyny rozpadu ich związku, nie pomijając żadnych szczegółów…
Mikołaj Jędruszczak wziął udział w transmisji na żywo, podczas której postanowił wyjawić przyczyny rozstania z Sylwią Madeńską. Chociaż tenisista zdobył się na dużą szczerość, jego wypowiedzi spotkały się z krytyka internautów. Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” nie szczędził bowiem bardzo prywatnych szczegółów, które prawdopodobnie nie powinny były trafić do mediów.
Jędruszczak w rozmowie z redaktorem serwisu „Przeambitni.pl” wyjawił, dlaczego zdecydował o rozstaniu z ukochaną. Opowiedział o sytuacjach, które sprawiły, że zaczął mieć wątpliwości co do uczuć Madeńskiej.

– Mimo że oficjalnie się rozeszliśmy, utrzymywaliśmy kontakt. Pisaliśmy, rozmawialiśmy przez telefon. Spotykaliśmy się, spędzaliśmy razem noc. Mieliśmy ustalenia, że po rozstaniu będziemy trzymali do siebie szacunek, informowali się o wyjściach. Ja informowałem Sylwię, ona mnie nie.

Tenisista przytoczył sytuację, kiedy Sylwia poszła na urodziny, a on pół nocy siedział przed jej domem. Miał martwić się o partnerkę, bo wiedział, że „takie imprezy różnie się kończyły”. – Przyjechała z kolegą pijanym, którego musiała wyciągać z samochodu. Nie była w stanie mi poświęcić 3 minut, kiedy pół nocy się martwiłem. Poinformowałem ją, że takie zachowanie jest poniżej krytyki. Sylwia doskonale wie, co zrobiła, nie chcę rzucać żadnych oskarżeń.
Nie omijając nawet najbardziej prywatnych szczegółów, opowiedział też o innej imprezie Madeńskiej, z której miał ją odebrać.

– Sylwia po raz kolejny zabalowała tak ostro. Dowiedziałem się od znajomego ochroniarza. Musiałem ją nietrzeźwą w stanie nieważkości odklejać od innych facetów. (…) Pojechałem po nią, bo w takim stanie jak była, to można było z nią zrobić wszystko. Biła mnie po twarzy, ale udało mi się ją zabrać.

Jędruszczak przyznał, że wielokrotnie został oszukany przez partnerkę i w końcu stracił do niej zaufanie.

– Sylwia wiele razy kłamała. Obiecała, a później nie robiła tego. Wiele razy zawodziłem się na niej, jeżeli chodzi o zaufanie i doprowadziło mnie to do decyzji, którą obwieściłem na Instagramie.

Mikołaj Jędruszczak podczas transmisji na żywo zapewnił również, że Sylwia ogląda live i wysyła komentarze z fałszywego konta. Nie zdecydował się jednak wyjawić jego nazwy.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Mikołaju
Mikołaj Jędruszczak (ur. 27 sierpnia 1993 w Toruniu) – polski tenisista i trener tenisowy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.
Jako junior reprezentował Polskę w rozgrywkach międzynarodowych. Był uczestnikiem programu Davis Cup Future. Występował w drużynowych mistrzostw Europy i świata[1].
Wielokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski różnych kategorii wiekowych[1][2]. W 2013 roku został finalistą narodowych mistrzostw Polski w grze podwójnej. Rok później w parze z Wojciechem Lutkowskim i dwa lata później w parze z Janem Zielińskim triumfował w tej konkurencji. W 2015 roku został również finalistą zawodów gry mieszanej[3].
W 2013 rozpoczął działalność trenerską; uzyskał licencję trenera PZT i ITF. Szkolił m.in. Weronikę Falkowską i Stefanię Rogozińską-Dzik. W sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski w rozgrywkach Pucharu Federacji pełnił funkcję sparingpartnera[1].
W rankingu ATP Tour w grze pojedynczej najwyżej sklasyfikowany był na 924. miejscu (27 czerwca 2016), natomiast w rozgrywkach gry podwójnej zajmował 821. pozycję (6 maja 2013). Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o programie Love Island. Wyspa miłości
Love Island. Wyspa miłości – polski program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Karolinę Gilon[1][2][3][4] i emitowany na antenie telewizji Polsat od 2 września 2019, oparty na brytyjskim formacie Love Island.
Producentem wykonawczym programu jest Jake Vision[5].
Wszystkie odcinki programu dostępne są w serwisie ipla. Można na nim oglądać program również premierowo, równolegle do emisji w telewizji.
W trakcie pobytu uczestników na wyspie widzowie mogą korzystać ze specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Dostępne są na niej sondy dotyczące relacji między wyspiarzami i samych wyspiarzy, kwizy oraz inne materiały dodatkowe. Aplikacja umożliwia także głosowanie na uczestników, które determinuje zwycięzców edycji.
Na początku udział w programie bierze dziesięcioro uczestników – pięciu mężczyzn i pięć kobiet, którzy spędzają kilka tygodni w willi na wyspie (bez dostępu do telefonów komórkowych oraz Internetu ani kontaktu z bliskimi). W każdym odcinku będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Uczestnicy programu muszą zdecydować, czy zmieniają partnera czy pozostają przy pierwszym wyborze. Najmniej lubiani lub odtrąceni przez partnera zawodnicy odpadają z programu[6].
Format po raz pierwszy ukazał się w Wielkiej Brytanii w 2005 roku, jednak ma on łudząco podobne zasady do emitowanego dwa lata wcześniej w Stanach Zjednoczonych programu „Paradise Hotel”. Reguły gry w obu przypadkach są takie same, wliczając w to istnienie decyzji o podziale wygranej w ostatnim odcinku; jedyną różnicą jest sposób promowania programu – w „Love Island. Wyspie miłości” (emitowanym na antenie telewizji Polsat) zawodnicy z założenia mają dążyć do tworzenia par, które przetrwają również po programie, natomiast „Hotel Paradise” (emitowany na antenie TVN 7) nastawiony jest na ukazywanie rywalizacji i intryg w drodze do zwycięstwa. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz