Michał Żebrowski: jego partnerka nago na Instagramie?


zebrowski-adamczykMichał Żebrowski pokazał na Instagramie zdjęcie swojej nagiej żony, Aleksandry Żebrowskiej. I… nie do końca wiadomo, o co aktorowi chodziło. Wiadomo za to, że Żebrowski ma piękną młodą żonę, którą na pewno chce się chwalić. Jednak zdaniem wielu osób, jakie skomentowały post Michała, tym razem trochę przesadził.
Zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie aktora w majówkę, przedstawia nagą kobietę, blondynkę, która szeroko otwiera okiennice górskiej chaty. Wiadomo, że Żebrowscy mieszkają w górach, a Ola ma identyczną budowę ciała oraz takie same blond włosy, jak osoba na zdjęciu. Raczej nie ma więc wątpliwości, że na fotografii faktycznie widzimy żonę Żebrowskiego. Tym bardziej, że… Michał otagował na zdjęciu żonę! Piersi zostały jednak ocenzurowane, dzięki czemu nie jest ona całkowicie naga – część ciała przysłania bowiem czarny pasek. Wkrótce po dodaniu przez Żebrowskiego kontrowersyjnego zdjęcia, Żebrowska sama dodała nowe na swoim Instagramie. Na tej fotografii również pozuje przed drewnianą górską chatą, ale tym razem jest w pełni ubrana i ma okulary. Uwagę zwraca wymowny hashtag, czyli: #freethenipple (uwolnić sutek). Czy więc zdjęcie nagiej Aleksandry (?) na Instagramie Michała to próba walki z restrykcyjną polityką cenzury na Instagramie?

źródło: gala.pl
foto: instagram.com
Biografia Michała
Michał Jan Żebrowski (ur. 17 czerwca 1972 w Warszawie) – aktor teatralny, filmowy, radiowy i telewizyjny, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro[1].
O zawodzie aktorskim marzył od dziecka, uczęszczał na zajęcia szkolnego kółka recytatorskiego i zdobywał czołowe miejsca w konkursach recytatorskich. Zaraz po ukończeniu warszawskiego XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja, w 1991 roku zdał egzamin na Wydział Aktorski warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1995 roku. Na trzecim roku studiów stanął po raz pierwszy przed kamerą w teledramacie Feliksa Falka Samowolka (1993) u boku Roberta Gonery oraz telewizyjnym thrillerze Wynajmę pokój… (1993) z Igorem Przegrodzkim i Beatą Ścibakówną.
Zadebiutował na kinowym ekranie rolą młodego robotnika, który uniesiony emocjonalnym porywem, staje się mimowolnym przywódcą protestu w filmie historycznym Filipa Bajona Poznań 56 (1996). Po gościnnym występie w pięciu odcinkach serialu Sława i chwała (1997), zagrał postać Jana Skrzetuskiego w adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza Ogniem i mieczem (1999) w reżyserii Jerzego Hoffmana, za którą otrzymał nominację do nagrody Orła w kategorii najlepsza główna rola męska. Jego kreacja Tadeusza Soplicy w ekranizacji poematu Adama Mickiewicza Pan Tadeusz (1999) w reżyserii Andrzeja Wajdy przyniosła mu przychylność krytyków, a wydana płyta Zakochany Pan Tadeusz (1999) z dwunastoma fragmentami poematu w jego recytacji zyskała status złotej płyty. W 2000 roku otrzymał nagrodę Akademii Telewizyjnej Wiktor, Złotą Odznakę w Złotej Piątce w plebiscycie czytelników „TeleRzeczpospolitej” oraz Złotą Kaczkę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Aleksandry
Aleksandra Adamczyk jest o 14 młodsza od Michała Żebrowskiego. Jej ojciec jest menadżerem w międzynarodowej korporacji i w 2009 roku razem z rodziną wyjechał na placówkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aleksandra ukończyła studia ekonomiczne, czasem udziela się w dziale marketingu Teatru 6 Piętro, który należy do Żebrowskiego. W przyszłości chce założyć fundację zajmującą się sztuką wizualną. Ulubionym aktorem żony Żebrowskiego jest… Ryan Gosling.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz