Michał Żebrowski i Ola Adamczyk na wakacjach


zebrowski-adamczykMichał Żebrowski (45 l.) i jego żona Ola Adamczyk (30 l.) niezbyt często pokazują się podczas służbowych wyjść, za to chętnie dzielą się prywatnymi momentami ze swojego małżeńskiego życia.

Od czasu słynnego zdjęcia umieszczonego 2 maja, w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, które wywołało niemałe zamieszanie w mediach, aktor i jego żona bardziej uważają na to, co publikują w internecie.

Wtedy Michał pochwalił się zdjęciem nagiej Oli w oknie, a zdjęcie podpisał: „Wieszamy flagę #majówka”.

Fanom ta prowokacja niezbyt przypadła do gustu. Komentujący zarzucali gwiazdorowi brak szacunku dla polskiej flagi i oczywiście wulgarność zdjęcia.

Jednak pojawiły się też słowa pochwały dla figury żony i nie da się ukryć, Ola może pochwalić się idealnymi kształtami. Żebrowski doskonale o tym wie i bardzo lubi chwalić się ukochaną.

Ostatnio Żebrowscy postanowili trochę wypocząć i udali się na urlop. Małżonkowie spędzają czas na opalaniu, pływaniu i zwiedzaniu.

Przy okazji piękna żona Michała publikuje sporo zdjęć w kostiumie kąpielowym, ku uciesze fanów. Pod jednym ze zdjęć napisała, że na wakacjach przytyła 7 kilo, ale absolutnie się tym nie zmartwiła.

Fani również zauważyli, że dodatkowe kilogramy tylko dodały uroku Adamczyk.
źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Michała

Michał Jan Żebrowski (ur. 17 czerwca 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, radiowy i telewizyjny, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro[1].

O zawodzie aktorskim marzył od dziecka, uczęszczał na zajęcia szkolnego kółka recytatorskiego i zdobywał czołowe miejsca w konkursach recytatorskich. Zaraz po ukończeniu warszawskiego XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja, w 1991 roku zdał egzamin na Wydział Aktorski warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1995 roku. Na trzecim roku studiów stanął po raz pierwszy przed kamerą w teledramacie Feliksa Falka Samowolka (1993) u boku Roberta Gonery oraz telewizyjnym thrillerze Wynajmę pokój… (1993) z Igorem Przegrodzkim i Beatą Ścibakówną.

Jego debiutem scenicznym była rola Jimmy’ego Portera w sztuce Johna Osborne’a Miłość i gniew (1994) w reżyserii Mariusza Benoit na deskach Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera, z którym był związany w latach 1995-96. Za swój debiut teatralny oraz rolę Posła Parysów w inscenizacji Jana Kochanowskiego Odprawa posłów greckich i występ w przedstawieniu Zbigniewa Herberta Opowiastki o Panu Cogito został uhonorowany nagrodą jury, publiczności i Jana Machulskiego na XIII Łódzkim Przeglądzie Szkół Teatralnych ’95. Występował potem w warszawskich teatrach: Ateneum im. Stefana Jaracza (od 1997), Narodowym (2004), Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (2005), Nowym Praga (2006), Komedia (2007) i Wielkim (2007).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Aleksandry

Aleksandra Adamczyk jest o 14 młodsza od Michała Żebrowskiego. Jej ojciec jest menadżerem w międzynarodowej korporacji i w 2009 roku razem z rodziną wyjechał na placówkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aleksandra ukończyła studia ekonomiczne, czasem udziela się w dziale marketingu Teatru 6 Piętro, który należy do Żebrowskiego. W przyszłości chce założyć fundację zajmującą się sztuką wizualną. Ulubionym aktorem żony Żebrowskiego jest… Ryan Gosling.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *