Michał Żebrowski i jego żona świętują 8 rocznicę ślubu


zebrowski-adamczykMichał i Ola Żebrowscy to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu! Małżonkowie są ze sobą już osiem lat, a nadal wyglądają na świeżo zakochanych. Para poznała się wiele lat temu, kiedy Ola miała zaledwie 5 lat (!), ale potem los krzyżował ich drogi jeszcze wielokrotnie… To musiało być przeznaczenie! Zobaczcie po raz pierwszy piękne zdjęcie ze ślubu Żebrowskich!
Żebrowski i Aleksandra kilka dni temu, a dokładnie 20 czerwca, obchodzili 8. rocznicę ślubu! Para pobrała się w 2009 roku, a ich wesele zorganizowane zostało w stylu góralskim. Ceremonia odbyła się na polanie Rynias niedaleko domu rodzinnego Michała. Podobno tuż przed ślubem aktor zajechał na koniu w stroju góralskim pod swoją willę w Tatrach, gdzie czekała na niego narzeczona wraz z rodziną (wówczas nazywała się Aleksandra Adamczyk). Tam Żebrowski padł przed przyszłymi teściami na kolana i poprosił ich o błogosławieństwo. Jak donosił Fakt, na wydarzeniu zabrakło przyjaciół z planu filmowego aktora oraz znajomych celebrytów – zamiast tego na weselu, które odbywało się w specjalnym namiocie, gościli… miejscowi górale. A jak wyglądała historia miłości Żebrowskich?
Państwo Żebrowscy poznali się bardzo dawno temu, kiedy Michał miał 18 lat, a Ola zaledwie… 5! Potem, wiele lat później, los skrzyżował ich drogi ponownie, gdy obydwoje zapisali się na kurs angielskiego i przypadkowo trafili do tej samej grupy. Żebrowski podobno od razu zwrócił uwagę na urodę przyszłej małżonki:
„Uczyliśmy się razem angielskiego. Niestety, po miesiącu musieliśmy przerwać lekcje. Ola nie była jeszcze gotowa na ślub ze starym dziadem” – żartował w wywiadzie dla ELLE Michał.

źródło: gala.pl i instagram.com
Biografia Michała
Michał Jan Żebrowski (ur. 17 czerwca 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, radiowy i telewizyjny, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro[1].
O zawodzie aktorskim marzył od dziecka, uczęszczał na zajęcia szkolnego kółka recytatorskiego i zdobywał czołowe miejsca w konkursach recytatorskich. Zaraz po ukończeniu warszawskiego XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja, w 1991 roku zdał egzamin na Wydział Aktorski warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1995 roku. Na trzecim roku studiów stanął po raz pierwszy przed kamerą w teledramacie Feliksa Falka Samowolka (1993) u boku Roberta Gonery oraz telewizyjnym thrillerze Wynajmę pokój… (1993) z Igorem Przegrodzkim i Beatą Ścibakówną.
Jego debiutem scenicznym była rola Jimmy’ego Portera w sztuce Johna Osborne’a Miłość i gniew (1994) w reżyserii Mariusza Benoit na deskach Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera, z którym był związany w latach 1995-96. Za swój debiut teatralny oraz rolę Posła Parysów w inscenizacji Jana Kochanowskiego Odprawa posłów greckich i występ w przedstawieniu Zbigniewa Herberta Opowiastki o Panu Cogito został uhonorowany nagrodą jury, publiczności i Jana Machulskiego na XIII Łódzkim Przeglądzie Szkół Teatralnych ’95. Występował potem w warszawskich teatrach: Ateneum im. Stefana Jaracza (od 1997), Narodowym (2004), Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (2005), Nowym Praga (2006), Komedia (2007) i Wielkim (2007).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Aleksandry
Aleksandra Adamczyk jest o 14 młodsza od Michała Żebrowskiego. Jej ojciec jest menadżerem w międzynarodowej korporacji i w 2009 roku razem z rodziną wyjechał na placówkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aleksandra ukończyła studia ekonomiczne, czasem udziela się w dziale marketingu Teatru 6 Piętro, który należy do Żebrowskiego. W przyszłości chce założyć fundację zajmującą się sztuką wizualną. Ulubionym aktorem żony Żebrowskiego jest… Ryan Gosling.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz