Michał Figurski i Jagna Błażejewska się rozstali?


Figurski-Blazejewska-2Jagna Błażejewska (27 l.) była miłością Michała Figurskiego (43 l.), ale też jego pielęgniarką. Co się stało, że spakowała walizki i zniknęła z jego życia?
Tę wiadomość przyjęliśmy z ogromnym zdumieniem! Partnerka życiowa Figurskiego – Błażejewska w zeszłym tygodniu wyniosła się z mieszkania, które zajmowali razem! Czy to oznacza ostateczny koniec ich związku?
Dziennikarz walczy o odzyskanie pełnej sprawności. Gdy kilkanaście dni temu wystąpił w TVN, nic nie wskazywało na to, że lada chwila w jego życiu dojdzie do rewolucji.
Mówił z entuzjazmem o planach powrotu do pracy oraz dziękował swej partnerce za ocalenie życia (to ona wezwała karetkę), późniejszą troskliwą opiekę po operacji i motywację do ciężkiej pracy podczas rehabilitacji. Czy wystawia się komuś taką laurkę, mając świadomość, że tak naprawdę związek wisi na włosku?
Michał nie zaprzecza, że partnerka wyprowadziła się, komentować sprawy jednak nie chce. Pozostały domysły: wyprowadzka miała miejsce tuż po powrocie partnerki dziennikarza z Sopotu, gdzie bez niego spędziła weekend.
Faktem jest, że po tym wyjeździe umieściła na Facebooku zdjęcie zmiętej pościeli opatrzone komentarzem po angielsku: „In bed progress”, co można przetłumaczyć jako „postęp w łóżku”.
Jagna w zeszłym tygodniu była nieuchwytna. Jak donosi „Twoje Imperium”, uwiła już sobie nowe gniazdko na warszawskim Wilanowie.
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz