Mąż Kate Beckinsale dopuścił się zdrady?


beckinsale i wisemanBrytyjskie media huczą o rzekomej niewierności męża Kate Beckinsale (42 l.)!
Aktorka, której popularność przyniosła rola w filmie „Pearl Harbor”, od 11 lat jest szczęśliwą żoną reżysera Lena Wisemana.

To dla niego zostawiła ojca swojej córki.

Beckinsale i jej mąż dotychczas byli uznawani za zgodne i szczęśliwe małżeństwo.

Okazuje się, że nad ich związkiem teraz zebrały się czarne chmury.

Brytyjskie media aż huczą bowiem o zdradzie, której rzekomo miał się dopuścić reżyser!

Magazyn „Star” informuje, że mężczyzna był widziany na randce z tajemniczą brunetką, z którą udał się także do hotelu.

Co ciekawe, Kate ponoć już od jakiegoś czasu nie nosi obrączki, co zdaniem tabloidu świadczy o poważnym kryzysie w jej małżeństwie, a nawet rozstaniu!

Czyżby kolejny show-biznesowy związek nie przetrwał próby czasu?
źródło: pomponik.pl

Biografia Kate

Kathrin Romany Beckinsale-Loe, znana jako Kate Beckinsale (ur. 26 lipca 1973 w Londynie) – brytyjska aktorka, znana m.in. z filmów Pearl Harbor (2001), Van Helsing (2004) czy Underworld (2003).

Kate Beckinsale urodziła się w znanej angielskiej rodzinie jako córka komika, Richarda Beckinsale i Judy Loe, prezenterki BBC i aktorki. W 1979 roku jej ojciec zmarł na zawał serca. Po tym wydarzeniu młoda Kate nie mogła poradzić sobie z nową życiową sytuacją (m.in. było to ponowne małżeństwo jej matki). Skutkiem tego była anoreksja. Beckinsale uważa, że jej główną przyczyną był brak pewności siebie, rozbicie wewnętrzne i stres jaki przeżywała w szkole.

Dziadek Beckinsale pochodzi z Birmy[1]

Uczyła się w Godolphin and Latymer School. Jako nastolatka dwukrotnie wygrała konkurs literacki organizowany przez sieć księgarni W.H. Smith (pierwszy za trzy opowiadania, drugi za wiersz).

Kariera
Debiutowała w filmie Pod wiatr w 1991 roku. Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Darlene Davis w filmie W matni z 1999 roku. Zagrała w nim u boku Claire Danes. Sławę przyniosła jej rola podporucznik Evelyn Johnson w amerykańskiej superprodukcji z 2001 roku, Pearl Harbor, w której partnerowała Benowi Affleckowi oraz Joshowi Hartnettowi. Po tej roli posypały się propozycje w innych hollywoodzkich produkcjach, takich jak Van Helsing, Underworld oraz Underworld 2 – Ewolucja. W 2004 roku wcieliła się w postać Avy Gardner w Aviatorze w reżyserii Martina Scorsese; na potrzeby tej roli przytyła jedenaście kilogramów[2].

Życie prywatne
Wraz z byłym partnerem, walijskim aktorem Michaelem Sheenem, ma córkę Lily Mo Sheen (ur. 31 stycznia 1999). Siedmioletni związek Beckinsale z Sheenem zakończył się, gdy podczas kręcenia filmu Underworld (w którym oboje występowali), artystka opuściła partnera dla reżysera, Lena Wisemana, którego poślubiła 4 maja 2004 roku[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Lena

Len Wiseman (ur. 4 marca 1973 w Fremont ) – amerykański reżyser filmowy i scenarzysta.

Filmografia
Reżyser
2003 – Underworld
2006 – Underworld 2 – Ewolucja
2007 – Szklana pułapka 4.0
2012 – Pamięć absolutna

Scenarzysta
2012 – Underworld: Przebudzenie

(Odwiedzono: 138 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)