Mateusz Damięcki i jego żona zostali rodzicami?


Damiecki i AndrzejewskaMateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska kilka dni temu wzięli ślub. To jednak nie koniec radosnych wieści. Gwiazdor serialu „W rytmie serca” i jego świeżo upieczona żona podobno właśnie zostali rodzicami. Znamy płeć i imię ich pierwszego dziecka!

Damięcki i Andrzejewska zaledwie kilka dni temu wzięli ślub, a już mają kolejny powód do wielkiej radości. Jak donosi jeden z portali, odtwórca roli doktora Adama Żmudy w serialu „W rytmie serca” właśnie po raz pierwszy został ojcem. Żona Mateusza urodziła w nocy z czwartku na piątek 25/26 stycznia, o czym informuje magazyn „VIVA!”. Narodziny malucha w tym terminie były ponoć sporą niespodzianką, bowiem maleństwo pierwotnie miało przyjść na świat dopiero na początku lutego. Wiadomo już, czy urodził się chłopiec czy dziewczynka?

Damięcki i jego piękna żona podobno powiększyli swoją rodzinę o pierwszego syna. Para wybrała dla chłopca imiona Franciszek Mateusz. Aktor ani jego ukochana na razie nie potwierdzili tych doniesień.
źródło: gala.pl

Kilka słów z Wikipedii o Mateuszu

Mateusz Damięcki (ur. 19 maja 1981 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy.

Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Podczas studiów związany był z Teatrem Nowym. W 2004 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął pracę w zespole Teatru Współczesnego, którą zakończył w 2006. Rozpoznawalność przyniosły mu role aktorskie w takich serialach i filmach jak: Matki, żony i kochanki, Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina, Kochaj i tańcz. Dzieciom natomiast aktor jest znany jako Jim z Wow lub Krzyś z Kubusia Puchatka. Ponadto, wystąpił w teledysku do piosenki Uprising zespołu Sabaton.
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Paulinie

Paulina Andrzejewska – polska tancerka, choreograf i pedagog.

w 1999 ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacji Muzycznej, specjalność Pedagogika Baletu. Od 2003 uczy tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w latach 2006-2008 pedagog tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi.

Autorka choreografii programu telewizyjnego Roberta Rozmusa – Robert Rozmus Show. Choreograf musicalu Upiór w Operze w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a także Przygody pszczółki Mai w Teatrze Lalki i Aktora w Lublinie.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *