Mateusz Borek pokazał żonę Joanne


Mateusz Borek i zona JoannaMateusz Borek (42 l.) rzadko pojawia się na salonach, a jeśli już zrobi wyjątek, to uczestniczy głównie w wydarzeniach dotyczących sportu. Tym razem jednak pojawił się na otwarciu Teatru Kwadrat. Towarzyszyła mu piękna żona Joanna Chętnik-Borek, którą nieczęsto możemy oglądać u jego boku. Ładna z nich para?
źródło: pomponik.pl
 
Biografia Mateusza
Mateusz Borek (ur. 2 listopada 1973 w Dębicy) – polski dziennikarz i komentator sportowy.
Ukończył liceum ogólnokształcące w Dębicy, rozpoczął studia w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu (przerwane), następnie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego[1].
Rozpoczął pracę w Małopolskiej Telewizji Kablowej w Tarnowie[2].
Aktualnie komentator w Eurosporcie[3] i w Polsacie Sport.
Do 2000 roku pracował w Canal+. Miał okazję komentować piłkarską Ligę Mistrzów (sześć finałów), Bundesligę oraz najważniejsze mecze mistrzostw świata w piłce nożnej w latach 2002 i 2006 i Mistrzostw Europy 2008 . Prowadził programy publicystyczne (m.in. SuperGol, Piłkarski Salon, Studio Futbol, 2 x 45, Cafe Futbol, Puncher). Współpracownik Dziennika i wcześniej również Super Expressu, Faktu i Przeglądu Sportowego. Jest prowadzącym studio gal sportów walki (boks, MMA). Trzykrotnie otrzymał Piłkarskie Oscary Canal+ w kategorii najlepszego komentatora telewizyjnego (w latach 2001, 2003 i 2004)[4].
18 grudnia 2012 r. prowadził m.in. z Karoliną Szostak Galę Jubileuszową – „20 lat telewizji Polsat” która odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie[5].
Kultura masowa
W 2002 zagrał rolę epizodyczną w filmie E=mc² jako Gangster, tłumacz wietnamskiego.[6]
W 2011 pojawił się gościnnie na albumie Eko grupy muzycznej Monopol w utworze „Sędzia Kalosz”.
W 2012 zagrał rolę epizodyczną w serialu obyczajowym Hotel 52 jako on sam.
Z Romanem Kołtoniem, z którym współpracuje w telewizji, komentuje mecze w grze Pro Evolution Soccer 6[7].
Życie prywatne
Związany z modelką, Joanną Chętnik-Borek, z którą ma syna, Jakuba[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz