Mateusz Banasiuk i jego partnerka: miłość jednak kwitnie


Mateusz Banasiuk (32 l.) i jego partnerka Magda Boczarska (39 l.) pojawili się na jednej z celebryckich imprez, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Para jest ze sobą od około czterech lat, a w grudniu ubiegłego roku doczekali się synka.
Choć na temat ich związku nieustannie krążą plotki wieszczące kryzys czy nawet rozstanie, oni nic sobie z tego nie robią.
Para nadal jest w sobie zakochana i najwyraźniej dobrze im ze sobą.
Dowodzą temu też zdjęcia z ostatniej imprezy. Boczarska i Banasiuk wybrali się razem na premierę zegarków.
Przyszli, trzymając się za ręce, a do zdjęć pozowali zadowoleni i wyluzowani. Co więcej, pozwolili sobie nawet na małe czułości.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Mateuszu
Mateusz Banasiuk (ur. 21 września 1985 w Warszawie) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy.
Jest synem aktora Stanisława Banasiuka[1]. W 2009 roku ukończył Wyższą Szkołę Filmową w Warszawie. Następnie ukończył Akademię Teatralną w Warszawie (2011)[2].
Telewidzom znany jest głównie jako Radek z serialu obyczajowego Polsatu Pierwsza miłość[3].
W opartym na faktach filmie Cisza zagrał jednego z tragicznie zmarłych podczas lawiny w 2003 roku licealistów[4]. Ważnym momentem w jego karierze była główna rola geja Kuby w głośnym filmie Płynące wieżowce[5]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Magdzie
Magdalena Jadwiga Boczarska (ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie) – polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, laureatka Orła za główną rolę kobiecą w filmie Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.
Urodziła się w Krakowie, gdzie ukończyła XXI Liceum Ogólnokształcące, uczęszczając do klasy artystycznej. W 2001 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego.
W trakcie studiów wystąpiła na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w spektaklu Rajski ogród w roli Kobiety, za którą otrzymała nagrodę im. Mikołaja Grabowskiego.
Po ukończeniu studiów debiutowała na scenie Teatru Nowego w Łodzi tytułową rolą w sztuce Kurka wodna w reżyserii Łukasza Kosa. Od 2003 roku pracuje na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Od tego czasu współpracowała m.in. z teatrami Buffo w Warszawie, Carrousel Theater w Berlinie i Teatro Tatro na Słowacji. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz