Mateusz Banasiuk i jego dziewczyna przygotowują się do porodu


Przed Magdaleną Boczarską (38 l.) i Mateuszem Banasiukiem (32 l.) prawdziwy egzamin z życia. Lada moment na świat przyjdzie ich pierwsze dziecka, a para bardzo to wydarzenie przeżywa.

Pokoik odmalowany, łóżeczko skręcone, wyprawka kupiona. Mateusz Banasiuk z przejęciem odhacza kolejne zadania. I wraz z dziewczyną Magdaleną odlicza dni do chwili, kiedy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko!

„Czeka mnie przygoda życia i sam zastanawiam się, jak to będzie” – śmieje się aktor w jednym z wywiadów. – „Staję w obliczu nowych wyzwań i mam nadzieję, że zdam ten egzamin. Dla mnie bycie ojcem równa się z byciem prawdziwym mężczyzną”.

Aktor dość długo dochodził do tej prawdy, a jego związek od początku był burzliwy.

Wcześniej lubił rozrywkowy tryb życia, w przeciwieństwie do spokojnej i, co nie jest bez znaczenia, siedem lat starszej partnerki. To dlatego wciąż pojawiały się głosy, że ta miłość nie przetrwa długo…

„Początkowo Magda była pod wpływem Mateusza. Próbowała dotrzymać mu kroku w imprezach. Wkrótce jednak zaczęła zdawać sobie sprawę, że takie życie jest po prostu bardzo nudne” – opowiadała znajoma aktorki.

Coraz częściej pojawiały się pogłoski, że para się rozstała. Jakże znacząca była samotna wizyta pani Magdaleny na ostatnim Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Nikt prócz najbliższych nie wiedział jednak wtedy, jaką tajemnicę skrywa.

Czy teraz, kiedy aktorka spodziewa się dziecka, może być już tylko lepiej?

„Jestem w takim wieku, że mam świadomość swoich zalet i wad jako człowiek, aktor, mężczyzna oraz partner. Doszedłem do takiego momentu, w którym jest mi po prostu dobrze” – wyznał Mateusz.

Ze zmian w jego życiu są zadowoleni najbliżsi: tata, aktor Stanisław Banasiuk (65 l.), mama Leokadia, a także dwie siostry – Ewa i Aldona. Ta druga ostatnio pospieszyła bratu z pomocą, projektując wystrój dziecięcego pokoiku, jest bowiem absolwentką architektury wnętrz i pracuje w jednej z najlepszych warszawskich pracowni.

Ekipa remontowa niedawno skończyła pracę. Cała rodzina, która wkrótce zasiądzie przy wigilijnym stole, zdaje sobie sprawę z wyjątkowości tego momentu. Na świecie będzie już przecież nowy jej członek!

„Czekam na te święta z radością i utęsknieniem, bo nigdy nie były dla mnie tak ważne jak teraz” – przyznaje wzruszony Mateusz. – „Gdy zacząłem pracować, święta były często jedynym momentem, kiedy miałem wolne i mogłem wyjechać w daleką podróż, żeby naładować baterie. To Boże Narodzenie będzie zupełnie inne”.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Mateuszu

Mateusz Banasiuk (ur. 21 września 1985 w Warszawie) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy.

Telewidzom znany jest głównie jako Radek z serialu obyczajowego Polsatu Pierwsza miłość[3].

W opartym na faktach filmie Cisza zagrał jednego z tragicznie zmarłych podczas lawiny w 2003 roku licealistów[4]. Ważnym momentem w jego karierze była główna rola geja Kuby w głośnym filmie Płynące wieżowce[5].

Od 5 września do 31 października 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Hanna Żudziewicz[6]. Para odpadła w odcinku ćwierćfinałowym, zajmując ostatecznie czwarte miejsce[7].

W 2015, wraz z Rafałem Żukowskim, Pawłem Paszczykiem i Bilguunem Ariunbaatarem założył zespół rockowy Lavina, w którym gra na perkusji[8].

Od 3 września do 19 listopada 2016 brał udział w szóstej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat[9]. Zajął ostatnie, ósme miejsce. Za wygraną czwartego odcinka otrzymał czek w wysokości 10 tys. złotych, który przeznaczył na rzecz fundacji „Warszawskie Hospicjum dla Dzieci”[10]. Banasiuk nigdy nie dostał 10 punktów od żadnego z jurorów[11].

Kilka słów z Wikipedii o Magdzie

Magdalena Jadwiga Boczarska (ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie) – polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna.

Urodziła się w Krakowie, gdzie ukończyła XXI Liceum Ogólnokształcące, uczęszczając do klasy artystycznej. W 2001 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego. W trakcie studiów wystąpiła na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w spektaklu Rajski ogród w roli Kobiety, za którą otrzymała nagrodę im. Mikołaja Grabowskiego.

Po ukończeniu studiów debiutowała na scenie Teatru Nowego w Łodzi tytułową rolą w sztuce Kurka wodna w reżyserii Łukasza Kosa. Od 2003 roku pracuje na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Od tego czasu współpracowała m.in. z teatrami Buffo w Warszawie, Carrousel Theater w Berlinie i Teatro Tatro na Słowacji.

Od 2005 roku grywa w popularnych serialach telewizyjnych, zarówno polskich, jak i niemieckich. W 2007 roku zagrała główną rolę kobiecą w komedii duetu Konecki i Saramonowicz Testosteron. Po kolejnych rolach w filmach tego duetu, Lejdis oraz Idealnym facecie dla mojej dziewczyny otrzymała główną rolę w dramacie Różyczka w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Za rolę tytułowej Różyczki, agentki Służb Bezpieczeństwa, otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz statuetkę Złotego Pawia dla najlepszej aktorki podczas 41. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Goa[1].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 63 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *