Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są razem?


Czy to prawda, że Martyna Wojciechowska (43 l.) i Przemysław Kossakowski (46 l.) są parą? Spekuluje się o tym od niedawna, a teraz wreszcie wypowiedziała się sama zainteresowana. O to zapytała ją niezawodna Agnieszka Jastrzębska. Martyna na jej dociekliwość zareagowała w specyficzny sposób…
Spekuluje się, że Wojciechowską i Kossakowskiego łączy coś więcej. Przyłapano ich na romantycznym spacerze, a dziennikarka w rozmowie z „Na Żywo” przyznała, że Przemysław jest jej „bratnią duszą”.
Jednak żadne z zainteresowanych wprost nie potwierdziło tego związku.
Obok plotek o ich miłości obojętnie nie mogła przejść Agnieszka Jastrzębska, która oczywiście „nie byłaby sobą”, gdyby nie zapytała, czy coś jest między nimi. Wykorzystała okazję do rozmowy z Martyną.
Do sprawy podeszła taktycznie. Zaczęła od pochwał na temat Wojciechowskiej. Stwierdziła, że ta „coraz częściej się uśmiecha, coraz seksowniej ubiera i jest coraz piękniejsza”. Co na to Martyna? Chyba od razu zorientowała się w zamiarach sprytnej Agnieszki, bowiem skontrowała:
„Ale na czym to inne ubieranie się polega? (…) Ja generalnie jestem ciągle w tych samych spodniach. (…) Wyglądam jak zawsze, więc nie wiem, o czym mówisz…” – zgasiła Agę.
Lecz ta niezniechęcona brnęła dalej i opowiadała o rzekomym „blasku, który bije” od Wojciechowskiej.
„Bo to wcale nie trzeba się ubierać, przebierać, żeby blask bił, Agnieszko” – stwierdziła Martyna.
To była woda na młyn dla Jastrzębskiej, która nawiązała, że „nieważne, co ma się na sobie, tylko kto jest obok”. „Wiesz, raczej o to, kim jesteśmy w środku” – odparowała Wojciechowska.
Ta odpowiedź nie zadowoliła Agnieszki vel. „naczelnej plotkary”, jak ją kiedyś nazwał Tomasz Ossoliński. Ciągnęła temat domniemanego związku Martyny i Przemysława.
„Znam Przemka dobrze. Przemek fascynującym mężczyzną jest. Jesteśmy kolegami z pracy, (…) wymieniamy poglądy na temat naszej pracy. Dobrze się znamy i lubimy się. (…) Natomiast pewnie byś chciała, żebym powiedziała coś bardzo ekscytującego… (…) Ja tu miny robię do państwa, ale próbuję jakoś uciec od tego pytania. (…) Nie będę ucinać spekulacji, niech one trwają” – zakończyła podróżniczka.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Martynie
Martyna Wojciechowska, właściwie Marta Eliza Wojciechowska[1] (ur. 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Jest jedynym dzieckiem Joanny (ur. 1950) oraz Stanisława Wojciechowskich (ur. 1934)[2]. W dzieciństwie zaczęła wykazywać zainteresowanie podróżami – w wieku czterech lat udała się, bez wiedzy rodziców, na wyprawę na stację benzynową przy trasie wylotowej z Warszawy do Sochaczewa[2]. W wieku siedmiu lat trenowała gimnastykę artystyczną. Mając osiemnaście lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda[2]. Przez krótki okres była menedżerem w firmie Universal, który w tym czasie rozpoczął sprzedaż skuterów Hyundaia[2].
Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie, jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie[1]. Z wykształcenia jest ekonomistką – zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania).
W telewizji zadebiutowała jako modelka dla TVN. W TVN Turbo prowadziła magazyn Automaniak, którego scenariusz napisała na maszynie biurowej ojca. W kolejnych latach była prowadzącą programów, takich jak Dzieciaki z klasą, Big Brother i Studio Złote Tarasy (wraz z Maxem Cegielskim). Od 2009 roku realizuje serię podróżniczą Kobieta na krańcu świata.
Brała udział w kampaniach reklamowych produktów, takich jak: Actimel (2007)[3], Timotei (2010), Sony (2009-2010), Radio Zet (2011), Orange Travel (2012), Coffee Heaven oraz Fundacja WWF Polska (2012)[4].
W styczniu 2017 roku została dyrektor programową kanału podróżniczego TVN, zatytułowanego Travel Channel[5]. Współpracowała z miesięcznikami, takimi jak: „Świat Motocykli”, „Auto Moto”, „Playboy” czy „Voyage”. Jest również redaktor naczelną dwujęzycznego (polsko-angielskiego) miesięcznika dla podróżujących „Kaleidoscope”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org