Martin Freeman i Amanda Abbington rozstali się


Zagraniczne media donoszą o rozstaniu Martina Freemana (45 l.) i Amandy Abbington (42 l.). Para była ze sobą przez 15 lat!
O tym, że show-biznes nie sprzyja trwałości związków przekonała się już niejedna para. Niestety, dotyka to także tych, którzy nie zdobią co miesiąc okładek kolorowych pism i nie pozują na ściankach na każdej imprezie, na jaką dostaną zaproszenie.

Jak donoszą zagraniczne media, do historii przeszedł właśnie związek znanej aktorskiej pary, Freemana i Abbington.

Rozstanie potwierdził aktor w rozmowie z „Financial Times”, zapewniając, że rozeszli się w przyjaźni i oboje dołożą wszelkich starań, by ich dzieci jak najmniej odczuły tę sytuację.

Para była ze sobą od 2001 roku, nigdy nie zdecydowali się na ślub. Dziesięć lat temu urodził im się syn Joe, dwa lata później doczekali się córki, Grace.
źródło: pomponik.pl

Biografia Martina

Martin Freeman (ur. 8 września 1971 w Aldershot, Wielka Brytania[2]) – brytyjski aktor, znany głównie z ról w serialu BBC The Office, gdzie wcielił się w postać Tima Canterbury’ego, oraz Arthura Denta w adaptacji powieści Autostopem przez Galaktykę Douglasa Adamsa oraz doktora Watsona w serialu Sherlock opartym na twórczości Arthura Conana Doyle’a. Został wybrany jako odtwórca roli Bilbo Bagginsa w filmie Hobbit w reżyserii Petera Jacksona – trzyczęściowej adaptacji powieści J.R.R. Tolkiena[3].

Martin Freeman urodził się w Aldershot, w Hampshire, jako najmłodszy z pięciorga dzieci. Jego ojciec, Geoffrey – oficer marynarki, i jego matka rozeszli się, gdy Freeman był dzieckiem. Kiedy miał dziesięć lat, jego ojciec zmarł na zawał serca. Freeman został wychowany w rodzinie katolickiej. Choć jego rodzina nie była ortodoksyjna w swoich praktykach, jego religia miała na niego ogromny wpływ. Jako dziecko Freeman był astmatykiem i musiał przejść operację stawu biodrowego, ze względu na „kłopotliwą” nogę. Uczęszczał do Salezjańskiej (katolickiej) państwowej szkoły średniej w Chertsey przed rozpoczęciem nauki w Central School of Speech and Drama w Londynie[4][5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 117 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *