Marta Wierzbicka i Maciej Zawadzki zaręczyli się


wierzbicka-zawadzkiJakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o poważnym kryzysie w związku Marty Wierzbickiej i jej chłopaka, Macieja Zawadzkiego.

Młoda aktorka, która w wyniku szokującej decyzji widzów jako pierwsza odpadła z ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”, miała na próżno szukać pocieszenia w ramionach swojego partnera. Para oskarżała się też podobno wzajemnie o zdrady, a ich znajomi uważali, że ten związek nie ma już przyszłości.

Nic bardziej mylnego! W rozmowie z magazynem „Party” Wierzbicka wyznała bowiem, że… jest zaręczona!

– Jestem z Maćkiem od siedmiu lat. Już trzy lata wspólnie mieszkamy, a niedawno zaręczyliśmy się. O ślubie na razie nie myślimy, ale zaręczyny traktujemy poważnie, jako pewnego rodzaju deklarację – powiedziała aktorka.

– Maciek o północy zabrał mnie na spacer na Starówkę, w pewnym momencie spontanicznie uklęknął w malej uliczce i zapytał czy będę jego żoną, czy spędzę z nim resztę życia. Towarzyszyły nam niezwykle emocje, byłam bardzo zaskoczona, byłam w szoku, nie spodziewałam się, że Maciek oświadczy się w najbliższym czasie – opowiadała wzruszona Marta w wywiadzie dla TVN.pl

Marta Wierzbicka zdradziła też, że choć jest rozpoznawalną aktorką i blogerką, to na co dzień jej życie nie różni się bardzo od innych osób w jej wieku.

– Jak wszyscy młodzi ludzie „ciśniemy”, by spłacać kredyt. To ja wykańczałam mieszkanie, a po południu kiedy Maciek wracał z pracy (pracuje w firmie leasingowej), jechaliśmy do Ikei i kupowaliśmy stolik czy krzesło. Prowadzimy totalnie zwyczajnie życie – przyznała aktorka.

To właśnie chłopak Wierzbickiej namówił ją, aby zaczęła prowadzić bloga lubieszpinak.blogspot.com, który ostatnimi czasy stał się niezwykle popularny. Marta umieszcza na nim zdjęcia swoich stylizacji, jedzenia, ale też chętnie pokazuje przystojnego narzeczonego.
źródło: gala.pl i afterparty.pl

Biografia Marty

Marta Wierzbicka urodziła się w 1991 roku w Warszawie. Jest studentką wieczorową Sztuki Mediów warszawskiego ASP. Ma starszą siostrę, Kasię. Śpiewała w zespole Etcetera. W 2013 roku reklamowała bieliznę marki Dalia.

Filmografia
aktor
2003 Na Wspólnej (serial TV 2003 – ) Ola Zimińska

W 2010 roku Marta pojawiła się w serialach „Hotel 52” i „Nowa”, użyczyła też głosu głównej bohaterce „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona.

(Odwiedzono: 49 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *