Mariusz Treliński i Sara Faraj są razem?


Czyżby Mariusz Treliński (54 l.) już znalazł następczynię Edyty Herbuś (35 l.)? Widziany był z piękną modelką. Zabrał ją na imprezę, a później zadbał o jej bezpieczny powrót do domu.
W mediach pojawiła się informacja, jakoby Mariusz Treliński i Edyta Herbuś rozstali się. Podobno tancerka musiała wyprowadzić się od mężczyzny pod koniec zeszłego roku. „Była załamana, ale nie miała wyboru. Musiała zabrać z jego mieszkania swoje rzeczy” – mówił znajomy pary.
Edyta wraz z grupą przyjaciół wyjechała do Hondurasu i tam leczy złamane serce, ale najwyraźniej Mariusz nie zamierza marnować czasu i, jeśli wierzyć doniesieniom „Faktu”, już znalazł sobie nową muzę.
Tabloid utrzymuje, że dyrektora artystycznego Opery Narodowej zafascynowała modelka, Sara Faraj (27 l.). Widziano ich razem na pokazie mody. Jak czytamy, po imprezie odprowadził kobietę do swojej eleganckiej limuzyny. Poszedł nawet o krok dalej!
„Zaproponował jej nawet rolę w swoim nowym przedstawieniu. Ale Sara nie jest przekonana do tego pomysłu. Boi się, że gdy zaczną razem pracować, Mariusz zauroczy się nią jeszcze bardziej. Sara ma chłopaka, którego wcale nie chce porzucać” – zdradza informator gazety.
Przypomnijmy, że Faraj kilka lat temu była łączona z Kubą Wojewódzkim. Publicznie pojawiali się razem, ale okazało się, że spotykali się jedynie na gruncie koleżeńskim. Tak samo będzie z Trelińskim?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowa dziewczyna, nowa partnerka, nowy chłopak, nowy partner
Biografia Mariusza
Mariusz Treliński (ur. 28 marca 1962 w Warszawie) – polski reżyser operowy, filmowy i teatralny, dyrektor artystyczny Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.
Studiował reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Zadebiutował w 1987 filmem telewizyjnym Zad wielkiego wieloryba według scenariusza napisanego wspólnie z Januszem Wróblewskim. Jego kolejny film Pożegnanie jesieni’ (1990), adaptacja powieści Stanisława Ignacego Witkiewicza, miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji i przyniósł reżyserowi m.in. Nagrodę Przewodniczącego Komitetu Kinematografii za debiut reżyserski. Za swój kolejny film – Łagodna według opowiadania Fiodora Dostojewskiego (1995) otrzymał nagrodę dziennikarzy na 20. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2000 nakręcił Egoistów. W latach 1989–1991 był członkiem Komitetu Kinematografii.
W ramach pracy w teatrze zrealizował m.in. Makbeta. W 1995 zadebiutował w operze, na zamówienie festiwalu Warszawska Jesień reżyserując w Teatrze Wielkim w Warszawie Wyrywacza serc Elżbiety Sikory według prozy Borisa Viana. W 1999 wyreżyserował Madame Butterfly Giacoma Pucciniego ze scenografią Borisa Kudlički, z którym nawiązał stałą współpracę. Od czasu tej inscenizacji uważany jest za jednego z najciekawszych realizatorów przedstawień operowych w Polsce, jednocześnie budzących kontrowersje. W 2001 inscenizacja Madame Butterfly na zaproszenie Plácido Domingo została przeniesiona do Washington Opera, gdzie została pozytywnie przyjęta.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz