Marina i Wojciech Szczęsny już się nie ukrywają


luczenko-szczesnyPara coraz częściej i śmielej pokazuje się razem. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie starają się już ukrywać swoich uczuć. Kilka dni temu piłkarz zrobił swojej ukochanej niespodziankę i zabrał na koncert jej idolki, Beyonce. Marina była tak podekscytowana, że na swój profil na instagramie wstawiła filmik, na którym widać ją i Wojtka. Szczęsny w pewnym momencie nawet całuje swoją partnerkę.
Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się już latem 2013. Wówczas Marina i Wojtek dementowali je, twierdząc, że są tylko przyjaciółmi. Prawda wyszła na jaw, gdy pod koniec roku opublikowali wspólne zdjęcie na jednym z portali społecznościowych.
Para ze względu na Wojtka, który jest zawodnikiem Arsenal Londyn, mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii. A co robi Marina? Niektórzy twierdzą, że głównie lansuje się na związku ze Szczęsnym.
Dzisiaj na szczęście nie udaje artystki, jest dziewczyną bramkarza, na nim buduje lans, ale obawiam się, że zatęskni za „sławą” i wróci – powiedziała ostatnio Karolina Korwin Piotrowska.
Marina faktycznie nieco zaniedbała swoją karierę muzyczną. Zdaje się, że najważniejsza jest dla niej obecnie miłość i czerpanie przyjemności z życia.

– Najlepsza niespodzianka jaką mogłam sobie wymarzyć. #thankYouBabe!! Jeden z piękniejszych dni w moim życiu – napisała pod filmem, na którym śpiewa do utworu Beyonce.
źródło: nocoty.pl

Wideo – Marina i Wojciech Szczęsny

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *