Marina chce podpisania intercyzy?


marina szczesny 2 21 maja Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stanęli na ślubnym kobiercu. Wydarzenie odbiło się głośnym echem w mediach. Obok gratulacji pojawiło się też wiele złośliwych komentarzy. Niektórzy internauci sugerowali, że świeżo upieczona żona bogatego piłkarza nie będzie musiała już pracować. Okazuje się, że gwiazda żąda od ukochanego podpisania intercyzy.
Huczne wesele zakochanych odbyło się w słonecznej Grecji i kosztowało ich co najmniej 250 tysięcy złotych. Młoda para nie żałowała również pieniędzy na obrączki. Wysadzana brylantami biżuteria Mariny, którą pochwaliła się niedawno na Instagramie, kosztowała co najmniej 3 tysiące funtów.
W sieci szybko zaczęły pojawiać się sugestie, że przyjmując oświadczyny milionera, Łuczenko podjęła jedną z najlepszych decyzji w życiu. Te słowa najwyraźniej dotknęły artystkę, bo, jak dowiedział się „Fakt”, zwróciła się do męża w sprawie podpisania intercyzy. Nie chce, by ktokolwiek sugerował, że jest z nim dla korzyści finansowych.
On nie czuje potrzeby, by podpisywać dokumenty o rozdzielności majątkowej. Marinie jednak zależy na uregulowaniu spraw finansowych, by nikt jej nie zarzucał, że jest z Wojtkiem dla pieniędzy – zdradziła dziennikowi znajoma Mariny.
Szczęsny jednak nie ma w tej chwili czasu na formalności. Przygotowuje się do Mistrzostw Europy w piłce nożnej i do sprawy będzie mógł wrócić dopiero po nich.
On jej ufa. Mówi, że skoro Marinie tak na tym zależy, załatwią to po wakacjach – dodała informatorka „Faktu”.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Mariny
Wokalistka jest trzykrotną laureatką festiwalu piosenki dziecięcej w Stalowej Woli. W 1998 zajęła drugie miejsce na międzynarodowym festiwalu w Częstochowie[2]. Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie[3]. W 2000 wystąpiła w spektaklu Waldemara Krzystka Ballada o zabójcach[4]. W 2004 wcieliła się w tytułową rolę żeńską w musicalu Janusza Józefowicza pt. Romeo i Julia w Teatrze Studio Buffo[4]. W 2007 wzięła udział w międzynarodowym konkursie „New Wave”. Wokalistka zajęła 3. miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy dolarów oraz możliwość podpisania kontraktu płytowego z niemieckim oddziałem wytwórni Universal Music Group. Ponadto otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez Ałłę Pugaczową[4]. Od 2–30 marca 2008 brała udział w 7. edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. Jej partnerem tanecznym był Michał Uryniuk[3]. Odpadli w 5. odcinku, zajmując 10. miejsce[4]. W 2009 piosenkarka dołączyła do obsady serialu 39 i pół, w którym wcielała się w Amandę, nieślubną córkę głównego bohatera Darka Jankowiskiego[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Wojciecha
Wojciech Tomasz Szczęsny (ur. 18 kwietnia 1990 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie AS Roma, do którego jest wypożyczony z Arsenalu. Reprezentant Polski. Uczestnik Mistrzostw Europy 2012. Syn Macieja Szczęsnego.
Kariera klubowa
Jest wychowankiem Agrykoli Warszawa. W styczniu 2005 poleciał z pierwszym zespołem Legii Warszawa na obóz przygotowawczy na Cypr[1]. Następnie Szczęsny wypożyczony był do swojego macierzystego klubu, ale często trenował z Legią lub indywidualnie ze szkoleniowcem bramkarzy stołecznego klubu Krzysztofem Dowhaniem[2]. Na początku sezonu 2006/2007 przeszedł do Arsenalu, w którym początkowo grał w drużynie rezerw. 24 września 2008 podpisał zawodowy kontrakt[3].
11 listopada 2008 roku podczas jednego z treningów złamał obie ręce podnosząc sztangę[4].
22 września 2009 zadebiutował w pierwszym składzie Arsenalu podczas meczu III rundy Pucharu Ligi z West Bromwich Albion na Emirates Stadium. Popisał się kilkoma dobrymi interwencjami i ostatecznie zachował czyste konto[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)