Margaret i Łukasz Sztaba rozstali się


Margaret (25 l.) poinformowała, że znów jest do wzięcia!

Związek piosenkarki z bratem Adama Sztaby, Łukaszem, nie przetrwał próby czasu. Para spotykała się przez kilka miesięcy.

Być może młoda wokalistka przestraszyła się medialnego szumu, gdy „Twoje Imperium” poinformowało, że dla wokalistki Łukasz zostawił żonę!

Nic więc dziwnego, że niespecjalnie obnosili się ze swoimi uczuciami. Teraz gwiazdka zapewnia, że jest singielką i z nikim się nie spotyka.

Wygląda więc na to, że związek ze Sztabą to już przeszłość.

„Aktualnie nikogo nie szukam, nikogo nie mam, w ogóle się nad tym nie zastanawiam. Temat jest mi bardzo odległy” – wyznała w tygodniku „Gwiazdy” celebrytka.

Margaret wciąż żyje na walizkach, bo kalendarz jej występów i zobowiązań zawodowych jest wypełniony po brzegi.
źródło: pomponik.pl

Biografia Margaret

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim) – polska piosenkarka i autorka piosenek. Z wykształcenia projektantka mody.

Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku minialbumem All I Need, z którego pochodzi singel „Thank You Very Much” notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki, gdzie zajęła 2. miejsce.

W 2014 ukazał się jej debiutancki album studyjny Add the Blonde. Wydawnictwo uplasowało się na 8. miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskało certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowały single „Wasted”, „Start a Fire” – oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, oraz „Heartbeat”, natomiast jego reedycję „Cool Me Down” i „Elephant”. Utwory zajęły kolejno 6., 10., 11., 4. i 21. miejsce na liście AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Dodatkowo singel „Cool Me Down” w Polsce pokrył się podwójną platyną. Ponadto utwór notowany był na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Pod koniec 2015 premierę miał drugi album studyjny piosenkarki – Just the Two of Us, nagrany w duecie z Mattem Duskiem. Płyta była notowana na 28. miejscu w zestawieniu OLiS i zdobyła status platynowej.

Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *