Margaret i KaCeZet zaręczyli się?


Margaret pochwaliła się pierścionkiem z diamentem. Zaręczynowym? Zrobiła sobie też z partnerem pasujące tatuaże!

Margaret zaręczyła się? Takie pytanie zadają sobie fani i media po tym, jak piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym eksponuje duży pierścionek z diamentem na palcu serdecznym. Z kolei ukochany gwiazdy, 33-letni muzyk Piotr Kozieradzki, znany lepiej jako KaCeZet, pochwalił się, że zrobili sobie pasujące tatuaże na rękach – napisy „@kacezet” i „#megi”. 27-letnia wykonawczyni hitu „Byle jak” na razie nie komentuje doniesień o tym, że jest już po słowie, ale internauci już teraz składają im serdeczne gratulacje.

Piotr Kozieradzki urodził się w 1985 roku w Warszawie. Z Margaret łączy go nie tylko miłość, ale też wielka pasja do muzyki. Chłopak piosenkarki funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej pod pseudonimem KaCeZet. Jest nie tylko wokalistą, ale także muzykiem i autorem tekstów piosenek. W latach 2002-2008 był członkiem zespołu Tabula Rasa. Później współpracował z grupą didżejów i techników o nazwie Dreadsquad. Obecnie tworzy jako członek zespołu KaCeZet & Fundamenty oraz formacji EJ TM. W jego twórczości odnaleźć można elementy takich gatunków i stylów muzycznych, jak raggamuffin, ska i dub.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Margaret

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim) – polska piosenkarka i autorka piosenek. Z wykształcenia projektantka mody.

Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem All I Need. EP-ka promowana była przez singel „Thank You Very Much”, który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W lipcu 2013 Margaret reprezentowała Polskę na Bałtyckim Festiwalu Piosenki w Karlshamn i zajęła drugie miejsce w finale.

W 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Add the Blonde, który uplasował się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowane było przez single: „Wasted”, „Start a Fire” (oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014) i „Heartbeat”, natomiast jego reedycję – single „Cool Me Down” i „Elephant”. Singel „Cool Me Down” pokrył się podwójną platyną w Polsce, notowany był też na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o zaręczynach

Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi; występująca w różnych kulturach, religiach i systemach prawnych. W niektórych okresach historycznych i społecznościach funkcjonowały zaręczyny jednostronne, podczas których przyrzeczenie składała jedna osoba[1]. Zaręczyny są w pewnych kulturach połączone z ofiarowaniem kobiecie przez mężczyznę pierścionka zaręczynowego, który w niektórych religiach powinien zostać wcześniej pobłogosławiony przez kapłana lub rodziców[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 71 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *