Margaret i KaCeZet – profil paryMargaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, z wykształcenia projektantka mody.
Kacezet, właściwie Piotr Kozieradzki (ur. 1985 w Warszawie) – polski wokalista, muzyk i autor tekstów.
źródło: pl.wikipedia.org

Początek związku

Podobno KaCeZet i Margaret poznali się, gdy artystka zaprosiła muzyka do współpracy przy tworzeniu utworu. Pierwsze informacje, że Małgosia znalazła miłość, pojawiły się w połowie 2018 roku.
źródło: plotek.pl

Zaręczyny

Nie wiemy kiedy i gdzie KaCeZet i Margaret się zaręczyli. Natomiast podczas październikowego koncertu w warszawskiej Stodole Margaret oficjalnie potwierdziła, że jest zaręczona. Artystka zaprosiła wtedy na scenę KaCeZeta, wywołując go słowami: „Chciałam zaprosić na scenę teraz swojego prywatnego narzeczonego”.
źródło: plotek.pl

Ślub

KaCeZet i Margaret wzięli ślub pod koniec stycznia 2020 roku. Uroczystość miała miejsce podczas ich wspólnego wyjazdu do egzotycznego Peru. O tym, że Margaret wyszła za mąż za KaCeZet-a dowiadujemy się z facebookowego profilu o nazwie Psychonauta Foundation. – Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą – czytamy w poście zamieszczonym na fan page’u.
źródło: gala.pl

Wspólne dzieci

Nie znaleźliśmy w necie informacji czy para ma wspólne dziecko/dzieci.
KaCeZet ma córeczkę ze związku z DJ-ką Niną Kozieradzką znaną też pod pseudonimem Neen Nah.

(Odwiedzono: 72 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *