Margaret i jej chłopak są zaręczeni

Margaret i Kacezet planują już ślub? Piosenkarka w końcu oświadczyła publicznie, że jest zaręczona.
Margaret to jedna z nielicznych polskich gwiazd, która rzadko wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Piosenkarka i trenerka „The Voice of Poland” w końcu postanowiła jednak otworzyć się nieco przed swoimi fanami. 2 października, w trakcie koncertu inaugurującego klubową trasę Gaja Hornby Tour, autorka hitu „Tempo” zaprosiła na scenę swojego partnera, aby zaśpiewać z nim na żywo ich wspólny utwór „Daenerys & Jon Snow”. Uwagę zgromadzonej w klubie Stodoła w Warszawie publiczności zwróciło jednak głównie to, w jaki sposób Margaret zapowiedziała Kacezeta.
Spekulacje na temat zaręczyn Margaret i Kacezeta, krążyły w mediach już od wielu miesięcy. Jest to jednak pierwszy raz, gdy piosenkarka oficjalnie odniosła się do tych doniesień. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy menedżerkę gwiazdy.
– To news sprzed pół roku. Proszę zajrzeć na profile Margaret w mediach społecznościowych – powiedziała w rozmowie z redaktorem Gala.pl.
Rzeczywiście, już 30 maja na oficjalnym profilu Margaret na Instagramie znalazło się jej wspólne zdjęcie z ukochanym, w opisie którego znalazło się serduszko oraz… ikonka pierścionka zaręczynowego.
Cieszymy się, że Margaret w końcu postanowiła wprost podzielić się tą radosną informacją ze swoimi fanami. Gratulacje

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Kacezecie
Kacezet właściwie Piotr Kozieradzki[1] (ur. 1985 w Warszawie[2]) – polski wokalista, muzyk i autor tekstów. W latach 2002-2008 członek zespołu Tabula Rasa[1]. Wraz z grupą nagrał wydany w 2006 roku album pt. Niczego[3]. Następnie podjął współpracę z zespołem Dreadsquad. Efektem był wydany w 2009 roku album zatytułowany Stara szkoła[4] . Od 2011 roku występuje w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty. Skład formacji poza Kozieradzkim współtworzą ponadto gitarzysta Jacek „Dżeksong” Onaszkiewicz, basista Alfred Laskowski i perkusista Beniamin Onaszkiewicz. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Margaret
Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, z wykształcenia projektantka mody.
Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem All I Need. EP-ka promowana była przez singel „Thank You Very Much”, który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku.
W lipcu 2013, reprezentując Polskę, zajęła drugie miejsce na Bałtyckim Festiwalu Piosenki w Karlshamn. W 2014 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Add the Blonde, który uplasował się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał certyfikat platynowej płyty. Podstawowe wydanie albumu promowane było przez single: „Wasted”, „Start a Fire” (oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014) i „Heartbeat”, natomiast jego reedycję – single „Cool Me Down” i „Elephant”. Singel „Cool Me Down” pokrył się podwójną platyną w Polsce, notowany był też na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz