Marek Włodarczyk i Sandra znów się spotykają?


wlodarczyk-sandraWygląda na to, że rok po rozstaniu Marek Włodarczyk (61 l.) i Sandra (25 l.) dali sobie drugą szansę. Jakie ma zamiary dojrzały aktor wobec tej atrakcyjnej studentki?
Były gwiazdor serialu „Kryminalni” najwidoczniej nie przejmuje się porzekadłem, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Znowu spotyka się z młodszą o 36 lat studentką aktorstwa Sandrą, z którą rozstał się rok temu.
Widziano ich niedawno m.in. na imprezie Osobowości i Sukcesy Roku 2016 w jednym z warszawskich hoteli. Kiedyś Włodarczyk potwierdził, że łączy go jakaś zażyłość ze studentką. Powiedział: „o wielkiej miłości trudno mówić, ale jest dobrze”. Teraz nabrał wody w usta.
– Nie zamierzam wypowiadać się na temat tego, kto mi towarzyszy – oświadczył w „Twoim Imperium”. – To moja prywatna sprawa.
Rozumiemy, że być może nie chce zapeszyć. Ale warto przypomnieć, że początkująca celebrytka ma jeszcze jednego przewodnika po świecie show-biznesu. Jest nim gwiazdor Klanu Tomasz Stockinger (61 l.). Od wielu lat.
Sandra poznała go jako piętnastolatka w kołobrzeskim hotelu. Dwa lata później namówiła aktora, żeby wziął udział w organizowanej przez nią akcji charytatywnej w Gnieźnie. Ponadto właśnie z nim była widywana, gdy rozeszły się drogi jej i Marka.
Wtedy Tomasz Stockinger twierdził, że w jego spotkaniach ze studentką nie ma żadnej sensacji, bo z kobietą łączą go relacje czysto koleżeńskie. Dzisiaj dopowiada: – Gdy Sandra przyjechała do Warszawy, pomagałem jej odnaleźć się w świecie aktorskim. Ale czy wybierze ten zawód, czas pokaże. Na razie bywa na imprezach, bo coraz lepiej zna tę branżę.
źródło: pomponik.pl