Marek Włodarczyk i jego dziewczyna zaręczyli się


wlodarczyk-sandraW życiu Marka Włodarczyka (63 l.) spore zmiany. Wiele wskazuje na to, że aktor planuje ślub z dziewczyną w wieku swoich synów…

Spora różnica wieku w show-biznesowych związkach to coraz częstsze zjawisko. Miłość w końcu nie zważa na metrykę.

Tak najwyraźniej było i w przypadku Włodarczyka i młodziutkiej Sandry Kościelniak.

Tych dwoje było widywanych razem już od co najmniej pięciu lat. Aktor zapewniał jednak, że łączy ich wyłącznie przyjaźń.

„Dziewczyna ma dwadzieścia dwa lata, jest ciekawa świata i szuka pomysłu na karierę. Doradzam jej jednak, żeby została przy prawie…” – opowiadał Marek w 2012 roku magazynowi ”Twoje Imperium”.

Kościelniak nie zastosowała się do rad starszego przyjaciela i postanowiła zaistnieć w show-biznesie, wybierając studia aktorskie. Do tej pory udało jej się zagrać epizody w „M jak miłość” oraz „Na sygnale”.

Bez wątpienia mogła liczyć na częste korepetycje u gwiazdora, bo chyba mocno się do siebie zbliżyli. Ostatnio Włodarczyk i jego dziewczyna Sandra zaskoczyli, zamieszczając na swoich profilach na Instagramie identyczne zdjęcia. Widać na nim rękę Sandry z pierścionkiem zaręczynowym.

Wygląda więc na to, że w życiu Marka kroi się trzeci w życiu ślub. Jego pierwszą żoną była mama Izy Miko, z którą ma 30-letniego dziś syna Patryka. Później związał się z niemiecką aktorką Karen Friesicke (+53 l.), z którą doczekał się dwóch synów.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów o Sandrze

W 2012 ukończyła Studio Aktorskie Joanny i Beatrycze Łukaszewskich w Warszawie. Od 2014 studentka Warszawskiej Szkoły Filmowej im Jerzego Giedrojcia w Warszawie.

Filmografia
Obsada aktorska
schowaj
2017
JADŁOWSTRĘT
Etiuda szkolna
Obsada aktorska
2017
M JAK MIŁOŚĆ
Serial fabularny
Obsada aktorska (kobieta)
1281
2015
NA SYGNALE
Serial fabularny
Obsada aktorska (Kinga)
WIECZÓR KAWALERSKI (60)
2015
WESOŁOWSKA I MEDIATORZY
Serial fabularny
Obsada aktorska (Paulina Lipska; odcinki: 21)
1997 – 2017
KLAN
Serial fabularny
Obsada aktorska (Maria Rogala, była podopieczna zawodowej rodziny zastępczej prowadzonej przez małżeństwo Wiesława i Teresy Ciosków)
źródło: filmpolski.pl

Kilka słów z Wikipedii o Marku

Marek Roman Włodarczyk[1], lepiej znany jako Marek Włodarczyk (ur. 6 października 1954 roku[2] w Łodzi) – polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny.

Już od dzieciństwa pasjonował się kinem, podglądając filmy przez dziurę w ścianie z salą projekcyjną, która sąsiadowała z jego rodzinnym domem. W 1977 roku ukończył Wydział Aktorski na PWSTiTv w Łodzi. Na studiach zagrał w filmie reklamowym. Zdjęcia kręcono na Mazurach. Poznał tam niemieckiego operatora, który zaprosił go do Berlina.

Jego pierwsza wizyta w Berlinie Zachodnim miała miejsce w 1977 roku. Rok później zadebiutował na dużym ekranie w dwóch filmach: Sowizdrzał świętokrzyski (1978) u boku Beaty Tyszkiewicz i Wesela nie będzie (1978) jako Antek. W 1980 występował w teatrach: Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach i im. Stefana Jaracza w Łodzi. Pojawił się potem w filmie psychologicznym Karabiny (1981) z Ignacym Gogolewskim w roli głównej. Mając trzymiesięczną przerwę w teatrze, pojechał w roku 1981 do Berlina.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 120 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *