Marek Kościkiewicz rozstaje się z żoną Agatą?


koscikiewicz-marek-agataMałżeństwo Marka Kościkiewicza (54 l.) i jego żony Agaty (36 l.) znów znalazło się na ostrym zakręcie.

Jak twierdzą znajomi pary, tym razem sytuacja jest bardzo poważna.
“Agata pożegnała się ostatnio z pracownikami restauracji, którą razem z Markiem otworzyli rok temu. Stwierdziła, że zaczyna nowe życie. Teraz szuka pracy i chce być niezależna” – wyjawia “Na Żywo” znajomy pary. Co jest powodem kryzysu?
Podobno duża różnica wieku między małżonkami, która dopiero teraz zaczęła się ujawniać…
“Agata jest młoda, chce żyć pełnią życia, Marek, choć zawsze lubił szaleństwa, zmienił się nie do poznania. Najchętniej nie wychodziłby z domu” – twierdzi znajoma Agaty, dodając, że niegdyś bardzo zakochanych w sobie małżonków łączy już tylko wspólny adres i dwóch synów: Jaś (13 l.) i Mikołaj (11 l.).
Co ciekawe, to nie pierwszy poważny kryzys w związku pary. W 2008 r. Agata chciała odejść od Marka, gdy w prasie pojawiły się jego zdjęcia z tajemniczą kobietą. Muzyk “pofolgował sobie” podczas wyjazdu do Soczi z kolegami z Reprezentacji Artystów Polskich.
“Chcemy żyć osobno. Od dłuższego czasu przestało nam się układać. Rozstajemy się w przyjaźni, nie wywołując burz, kłótni i nie budząc w sobie nawzajem niepotrzebnych emocji” – mówiła wtedy żona muzyka.
Gdy wydawało się, że to już koniec, para zdecydowała się na terapię. Oboje myśleli o synach i postanowili ratować związek.
“Rozwód to ostateczność. Chcę walczyć o Agatę i dzieci” – deklarował Kościkiewicz. Wizyty u psychologa odniosły skutek. Para wybrała się na romantyczne wakacje i wróciła z nich pogodzona. Czy i teraz małżonkom uda się dogadać?
“Obawiam się, że już na to za późno” – twierdzi znajomy pary.
źródło: pomponik.pl

Biografia Marka

Marek Kościkiewicz (ur. 22 lutego 1960) – polski muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
W latach 1974-1979, jako członek artystycznego zespołu “Gawęda” występował na wielu scenach za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Szwecji, Rosji, Danii i Jugosławii[2].
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu studiów z zakresu wzornictwa przemysłowego, zajął się projektowaniem (opracował m.in. logotyp zespołu Oddział Zamknięty)[3].
W 1987 roku założył, wspólnie z Dariuszem Krupiczem i Piotrem Kubiaczykiem, zespół pop-rockowy, który z początku przyjął nazwę “Mono”, a następnie “De Mono”. Przez wiele lat był liderem, gitarzystą, a także kompozytorem muzyki i autorem tekstów do największych hitów zespołu. Zespół koncertował w Polsce i za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych, sprzedał ponad milion płyt i otrzymał wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień[4].
W 1990 roku założył firmę fonograficzną Zic Zac Music Company. Wytwórnia wydała kilka premierowych płyt artystów i zespołów takich jak: Kayah, Kazik Staszewski, Andrzej Piaseczny, Mafia, Varius Manx, Elektryczne Gitary, Golden Life oraz płyty Urszuli, Artura Gadowskiego i innych[5].
Poza działalnością dla De Mono tworzył także m.in. dla Justyny Steczkowskiej – „Aż po życia kres”, Patrycji Markowskiej – „Póki wiruje noc”, Dody – „Nie daj się”, Krzysztofa Krawczyka – „Święta już”, Krzysztofa Cugowskiego– „Demony wojny”, Artura Gadowskiego – „Szczęśliwego Nowego Jorku”, „Ona jest ze snu” oraz Varius Manx – „Maj”[6].
W latach 90. współtworzył oraz wydawał magazyn muzyczno-kulturalny Machina[7]. Od 1996 roku szef BMG Poland[8].
Brał udział w drugiej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie. Jego partnerką była Aleksandra Kauc. Odpadł w drugim odcinku zajmując 11. miejsce. W finale zatańczył wspólnie ze wszystkimi parami[9]. Brał udział w dziesiątej edycji programu “Taniec z gwiazdami”, w którym zajął dwunaste miejsce[10].
W 2005 roku skomponował i wyprodukował płytę zespołu Blog27 – „Lol” . Krążek ten okazał się wielkim rynkowym hitem nie tylko na rynkach europejskich, ale również w Japonii i Australii[11].
W 2009 roku Marek Kościkiewicz stworzył muzyczny zespół Stereo Project, do którego zaprosił wielu wokalistów i muzyków. Większość spokojnych, nastrojowych piosenek, utrzymanych w elektroakustycznym klimacie, śpiewana jest w języku polskim, ale w nagraniach pojawia się też język francuski i angielski oraz utwór z tekstem w narzeczu senegalskim[12]. Muzyka zespołu podobna jest do muzyki takich zespołów jak Morcheeba, Zero 7 czy Sweetback (grupa złożona z muzyków towarzyszących Sade Adu)[13].
9 czerwca 2013 roku wraz z żoną Agatą otworzył restaurację Basico, znajdującą się w Wilanowie, przy ul. Branickiego[14][15]. 17 sierpnia tego samego roku wystąpił w duecie z Viką na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013 w Zielonej Górze[16][17].
Komponuje też na potrzeby branż filmowej, telewizyjnej i reklamowej oraz prowadzi własne studio nagrań, w którym nagrano wiele piosenek do reklam oraz filmów, m.in. do „Szczęśliwego Nowego Jorku”, „Fuksa” i „Hakera”[18].

Dyskografia
Albumy
Tajemnice (1996)[19]
Moment (2003)[19]
Single[edytuj | edytuj kod]
Give It Up[19]
Tatuaż[19]
Tylko błękit (1996)[19]
Gniew i żal (1996)[19]
Energia (1996)[19]

Filmografia
Muzyka filmowa
1997: Szczęśliwego Nowego Jorku
1999: Fuks
2002: Haker
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 923 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *