Marek Kościkiewicz i Weronika są razem


Marek Koscikiewicz Po licznych zawirowaniach, dwa lata temu, rozpadło się małżeństwo Marka Kościkiewicza i jego żony, Agaty. Okazuje się, że muzyk znalazł nowa miłość. Kim jest jego wybranka?
O kryzysie w jego małżeństwie było już głośnio w 2008 roku. Wtedy Agata była bliska złożenia pozwu o rozwód, ale mąż obiecał poprawę. Para wzięła udział w terapii i wydawało się, że ich rodzina zostanie uratowana. Niestety, w 2014 roku zdecydowali ostatecznie o rozstaniu.
Kilka miesięcy temu muzyk ponownie się zakochał. Swoją miłość poznał podczas wycieczki do Kenii.
– Wygląda na to, że los postawił nas sobie na drodze. Jednak zaczęliśmy się spotykać dopiero po powrocie do Polski – zdradził Kościkiewicz w rozmowie z „Faktem”.
Jak informuje gazeta, nowa kobieta muzyka to 28-letnia Weronika, która z zawodu jest dermatologiem. Ona również ma za sobą nieudane małżeństwo i wychowuje 6-letniego syna. Para na razie nie zamieszkała razem, ale niewykluczone, iż niedługo się to zmieni.
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Marka
Marek Kościkiewicz (ur. 22 lutego 1960) – polski muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
W latach 1974-1979, jako członek artystycznego zespołu „Gawęda” występował na wielu scenach za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Szwecji, Rosji, Danii i Jugosławii[2].
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu studiów z zakresu wzornictwa przemysłowego, zajął się projektowaniem (opracował m.in. logotyp zespołu Oddział Zamknięty)[3].
W 1987 roku założył, wspólnie z Dariuszem Krupiczem i Piotrem Kubiaczykiem, zespół pop-rockowy, który z początku przyjął nazwę „Mono”, a następnie „De Mono”. Przez wiele lat był liderem, gitarzystą, a także kompozytorem muzyki i autorem tekstów do największych hitów zespołu. Zespół koncertował w Polsce i za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych, sprzedał ponad milion płyt i otrzymał wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

0 komentarzy do “Marek Kościkiewicz i Weronika są razem”

Dodaj komentarz