Marco Andretti i Marta Krupa zaręczyli się


Andretti i KrupaWygląda na to, że TVN postanowił nie ograniczać się do promowania jednej z sióstr Krupa, Joanny. Teraz czas na 30-letnią Martę, która właśnie przyjęła oświadczyny kierowcy wyścigowego Marco Andrettiego. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała ze szczegółami o oświadczynach oraz tym, jak się poznali. Najdłużej oczywiście zachwycała się drogim pierścionkiem.
Najpierw byliśmy przyjaciółmi, a dopiero po 3 latach poszliśmy na randkę. Ślub za dwa lata dopiero. Byłam zaskoczona oświadczynami. Trochę chciałam, jesteśmy już ze sobą 4 lata. Wzięliśmy pieski na spacer przy domu, wtedy klęknął. Zaskoczył mnie pierścionkiem, chyba jest drogi, ale nie pytałam.
Gratulujemy.
źródło: pudelek.tv
Biografia Marco
Marco Michael Andretti (ur. 13 marca 1987 w Nazareth w stanie Pensylwania) – amerykański kierowca wyścigowy. Syn Michaela Andrettiego, mistrza serii CART z 1991. Wnuk Mario Andrettiego, mistrza świata Formuły 1 z 1978.
W 2003 ścigał się w Barber Formula Dodge Eastern Championship. W 2005 startował w serii Star Mazda oraz w Indy Lights (wtedy pod nazwą Infiniti Pro). W Indy Lights odniósł 3 zwycięstwa i pomimo startów jedynie w połowie sezonu zajął w nim dziesiąte miejsce.
Przed rozpoczęciem sezonu 2006 z zespołu Andretti Green Racing, którego współwłaścicielem był ojciec Marco, odszedł Dan Wheldon, świeżo koronowany mistrz Indy Racing League. W tej sytuacji nowym kierowcą zespołu został Marco Andretti. Został jednocześnie najmłodszym kierowcą w historii IRL. W pierwszym sezonie dwukrotnie stanął na podium – zajął drugie miejsce podczas Indianapolis 500 oraz wygrał wyścig na torze Sonoma Raceway co dało mu siódme miejsce w klasyfikacji końcowej sezonu.
W drugim sezonie w IRL ponownie dwukrotnie stanął na podium (dwa drugie miejsca), ale nie ukończył 10. z 17. wyścigów co dało mu tylko jedenaste miejsce w końcowej klasyfikacji. W 2008 po połączeniu się IRL z Champ Car wzrosła konkurencja na torze. Marco dobrze radził sobie na torach owalnych (cztery razy na podium), ale na torach drogowych był kierowcą środka stawki co w sumie dało mu ponownie siódme miejsce w klasyfikacji końcowej. W sezonie 2009 prezentował zbliżoną ale dość wyrównaną formę, jednak nie udało mu się ani razu stanąć na podium i ostatecznie zajął ósme miejsce w klasyfikacji. W sezonie 2010 trzykrotnie stawał na najniższym stopniu podium, ukończył wszystkie wyścigi z wyjątkiem jednego, a w klasyfikacji generalnej ponownie zajął ósme miejsce. Sezon 2011 był podobny w wykonaniu Marco, zajął w nim ósme miejsce, z tym że udało mu się odnieść drugie zwycięstwo w karierze.
Sezon 2012 był zdecydowanie najsłabszy w jego startach w IndyCar, zajął w nim dopiero 16. miejsce w klasyfikacji generalnej. Natomiast rok później Marco zaliczył swój najlepszy sezon. Pomimo braku zwycięstw, cały czas utrzymywał się w czołówce, a w pewnym momencie nawet był liderem klasyfikacji, by ostatecznie zająć piąte miejsce na koniec sezonu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Marty
Marta Krupa jest znana, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, jako top modelka. Jednak w Polsce dopiero co zapukała do bram wielkiego show biznesu. Głównym problemem Marty Krupy, jest fakt, że w Polsce znana jest jedynie jako siostra najpopularniejszej polskiej modelki – Joanny Krupy. Chcąc to zmienić przyleciała nad Wisłę, by wziąć udział w trzynastej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jednak polscy telewidzowie pokazali jej, że nie może liczyć na ich poparcie. Odpadła już w drugim odcinku – pierwszym, w którym tańczyły panie. Werdykt telewidzów zaskoczył obie siostry Krupy. Marta się popłakała, natomiast Joanna wyraziła swój żal na Facebooku. Oprócz predyspozycji do bycia modelką, Marta posiada też inne talenty – podobno świetnie gotuje i dobrze śpiewa.
źródło: mowimyjak.pl