Marcin Rogacewicz i jego żona: miłość kwitnie


Ze smutkiem patrzy, kiedy rozpadają się związki kolegów z branży. Dlatego o swoje małżeństwo dba w szczególny sposób. Serialowy doktor Zapała z „Na dobre i na złe” od kilku lat jest szczęśliwym mężem oraz ojcem trzech córek i nie wyobraża sobie innego życia. Wypełniony śmiechem dzieci dom z ogrodem na warszawskim Żoliborzu jest jego azylem i bezpieczną przystanią. – Bez najbliższych by mnie nie było. Mądrością mojej rodziny jest moja żona. Zawsze mnie wspiera i dopinguje – deklaruje aktor.
Marcin Rogacewicz (37 l.) bardzo pielęgnuje uczucie, jakie ich łączy. – Niedawno zabrał żonę na kilka dni nad polskie morze. Byli tylko we dwoje, taka małżeńska randka. Ich córeczki zostały pod opieką dziadków. Marcin widzi, jak wielu jego przyjaciół i znajomych się rozstaje, tworzy nowe „patchworkowe” rodziny. On sobie tego nie wyobraża. Dla niego jest jedna żona na całe życie – zdradza „Dobremu Tygodniowi” znajoma aktora.
Rogacewiczowie dbają także, by ich córki otrzymały tradycyjne wychowanie. Dziewczynki chodzą do publicznej szkoły i przedszkola. – Nie mamy telewizora ani komputera. Wolę inaczej spędzać czas z dziećmi. Na przykład w wakacje wyjeżdżamy z nimi pod namioty. Uczymy je obozowego życia – saperka, linka, hamak. Są przeszczęśliwe – zdradził Marcin w jednym z wywiadów.
Najmłodsza latorośl aktora ma dwa latka, ale Rogacewiczowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o potomstwo. – Marzy im się syn, a że zawsze chcieli mieć dużą rodzinę, to niewykluczone, że jeszcze się ona powiększy – dodaje rozmówczyni gazety.
źródło: pomponik.pl
Biografia Marcina
Marcin Rogacewicz (ur. 25 marca 1980 w Ciechanowie) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.
W 2007 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi.
Przed kamerami zadebiutował w etiudzie filmowej After image w 2004 roku. W roku 2006 wystąpił w Teatrze Studyjnym PWSFTviT w Łodzi. Zagrał tam Henryka Hailshama-Browna w spektaklu Pajęcza sieć przygotowanym na podstawie powieści Agathy Christie (reż. Aleksandra Konieczna).
Popularność przyniosły mu role w serialach telewizyjnych: Agentki, Na dobre i na złe oraz Przyjaciółki. W pierwszym grał przystojnego agenta Tomka Muszyńskiego, który współpracował z główną bohaterką, pod kobiecym przebraniem Iriny Dowbor; w drugim występuje w roli Przemka Zapały – młodego lekarza, rezydenta na oddziale chirurgii w szpitalu w Leśnej Górze; w trzecim wcielał się w Michała Zalewskiego, partnera jednej z głównych bohaterek serialu, Patrycji Kochan.
Od 12 marca do 14 maja 2016 brał udział w piątej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo[1]. Za wygraną czwartego odcinka, aktor otrzymał czek na 10.000 zł, który przeznaczył podopiecznej fundacji „Rozszczepowe Marzenia”[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)