Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem?


Jak dowiedział się jeden z tabloidów, Marcelina Zawadzka (29 l.) i Rafał Jonkisz (21 l.) spotykają się ze sobą i to już od jakiegoś czasu! Miss Polonia nie miała dotąd szczęścia do mężczyzn.

Jej związek z Mikołajem Roznerskim skończył się po zaledwie kilkunastu tygodniach, a przystojny brunet o imieniu Leonardo, w ramionach którego pocieszyła się po rozstaniu z aktorem, również nie zagościł w jej życiu na długo.

Teraz jednak, jak donosi „Fakt”, Zawadzka jest zakochana, a szczęśliwym wybrankiem jest nie kto inny jak Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz!

Tabloid dowiedział się, że para spotkała się około dwa miesiące temu na imprezie u wspólnych znajomych i właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło. Później wybrali się razem w góry.

„(…) Nie da się ukryć, że oboje są sobą bardzo zauroczeni. Rafał imponuje Marcysi nie tylko poczuciem humoru, ale i sprawnością fizyczną” – mówi gazecie znajoma Zawadzkiej.

Czekamy zatem na wspólny debiut na ściance!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Marcelinie

Marcelina Zawadzka (ur. 25 stycznia 1989 w Malborku) – polska modelka, Miss Polonia 2011[2], prezenterka telewizyjna i aktorka.

W 2003 zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. W finale wyborów Miss Polonia 2011 reprezentowała województwo pomorskie[1]. Reprezentując Polskę w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.

W 2013 prowadziła program Projektanci na start w telewizji Fox Life[3], natomiast w 2014 współprowadziła program Dendżer w TVN Turbo[4].

Od 5 września do 7 listopada 2014 brała udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak[5], z którym zajęła trzecie miejsce, odpadając w półfinale programu[6]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Rafale

Rafał Jonkisz (ur. 14 września 1997 w Rzeszowie) – polski model, akrobata i celebryta, Mister Polski 2015, półfinalista Mister World 2016.

Urodził się w Rzeszowie. Ma troje rodzeństwa: starszą o rok siostrę Sylwię, młodszą o pięć lat siostrę Magdalenę[1] oraz młodszego brata Krzysztofa[2]. Gdy miał 13 lat, zmarł jego ojciec[3].

W 2016 ukończył naukę w V Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Rzeszowie[4].

W wieku 13-14 lat zaczął trenować akrobatykę artystyczną. W kolejnych latach zdobył liczne nagrody w konkursach gimnastycznych[5]. W 2014 wystąpił podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn organizowanych w Warszawie, a także, wraz ze swoim zespołem akrobatycznym, uzyskał tytuł wicemistrza świata w kategorii Show Dance. Również w 2014 razem z Sebastianem Kamińskim (jako akrobatyczny duet Feel3Chan) wziął udział w eliminacjach do siódmej edycji programu Mam talent![6]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 60 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *