Marcelina Zawadzka i jej partner na pierwszym wspólnym zdjęciu


Marcelina Zawadzka już od jakiegoś czasu spotyka się z niezwykle przystojnym i wysportowanym chłopakiem. Była Miss Polonia, gospodyni „Pytania na Śniadanie” i jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek telewizyjnych od kilku dobrych tygodni spotyka się z niezwykle przystojnym brazylijskim modelem i aktorem, Leonardem Marquesem.
Marcelina i Leonard poznali się przez wspólnych znajomych na imprezie zorganizowanej przez jedną z koleżanek byłej miss. I choć para spotyka się póki co bardzo krótko, to jednak znajomi obojga twierdzą, że łączy ich naprawdę sporo. Modelka i aktor są wpatrzeni w siebie jak w obrazki! Mimo to nie pokazali do tej pory żadnego wspólnego zdjęcia. Aż do teraz! Na Instagramie „wylądowało” właśnie ich pierwsze wspólne foto.
Zawadzka dopiero teraz po raz pierwszy pokazała zdjęcie z nowym partnerem, Marquesem! Gwiazda TVP 2 już od kilku tygodni spotyka się z przystojnym brazylijskim modelem i aktorem. Do tej pory nie zdecydowała się jednak opublikować ani jednego oficjalnego zdjęcia ze swoim nowym wybrankiem. Prezenterka „Pytania na śniadanie” uznała jednak najwyraźniej, że pora to zmienić. Jak dowiadujemy się z podpisu pod zdjęciem, które zamieściła na swoim Instagramie, para pracuje obecnie na planie sesji zdjęciowej. Zgadujemy, że Marcelina i Leonard doskonale odnajdują się w roli modeli – w końcu każde z nich ma za sobą dość bogatą modellingową przeszłość!

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Marcelinie
Marcelina Zawadzka (ur. 25 stycznia 1989 w Malborku) – polska modelka, Miss Polonia 2011[2], prezenterka telewizyjna i aktorka.
W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. W finale wyborów Miss Polonia 2011 reprezentowała województwo pomorskie[1]. Reprezentując Polskę w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.
W 2013 roku prowadziła program Projektanci na start w telewizji Fox Life[3], natomiast w 2014 roku współprowadziła program Dendżer w TVN Turbo[4].
Od 5 września do 7 listopada 2014 roku brała udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak[5], z którym zajęła trzecie miejsce, odpadając w półfinale programu[6].
Kilka słów z Wikipedii o Brazylii (z tego kraju pochodzi nowy partner Zawadzkiej)
Brazylia (port. Brasil, wymowa i [bɾaˈziw]), oficjalnie Federacyjna Republika Brazylii (port. República Federativa do Brasil, wymowa i) – jedno z największych państw świata, obejmujące połowę Ameryki Południowej. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża atlantyckiego oraz Amazonki. Liczy ponad 200 milionów mieszkańców, a największe aglomeracje to São Paulo i Rio de Janeiro. Na południu dominuje ludność pochodzenia europejskiego (Portugalczycy, Włosi, Niemcy, Polacy), na wschodzie – Mulaci, a na północnym zachodzie – Indianie. Jest to kraj z największą liczbą katolików, chociaż coraz więcej jest protestantów. Podobnie jak większość Ameryki Łacińskiej Brazylia jest średnio rozwinięta gospodarczo. Terytorium Brazylii zajmuje prawie połowę powierzchni Ameryki Południowej i rozciąga się w centrum i na wschodzie kontynentu, położone nad Oceanem Atlantyckim.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz