Marcela Leszczak i jej chłopak wzięli ślub?


Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub – tak przynajmniej wynika z niezwykle wymownych postów na Instagramie. Aktor i finalistka „Top Model”, którzy są parą dopiero od kilku miesięcy, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Skąd wiemy, że zdecydowali się zalegalizować swój związek?

Koterski i Leszczak wzięli ślub? Wszystko wskazuje na to, że spotykająca się od kilku miesięcy gwiazdorska para postanowiła już sformalizować swój związek. Wieści na temat ich uroczystości ślubnej pojawiły się z resztą krótko po tym, gdy aktor ujawnił płeć ich pierwszego dziecka, które już wkrótce przyjdzie na świat. Czy to właśnie ciąża finalistki „Top Model” przyspieszyła ich decyzję o wzięciu ślubu? Jedno jest pewne – chłopiec będzie miał bardzo zakochanych w sobie rodziców.

Skąd wiadomo, że Marcela i jej chłopak Misiek wzięli ślub? Wszystko za sprawą jednego hasztaga, którym modelka opatrzyła zdjęcie na Instagramie, gdzie pozuje w białej sukience ze swoim równie elegancko ubranym partnerem. – #slubcywilny – to dzięki temu podpisowi fani gwiazdy domyślili się, że Leszczak i Koterski zdecydowali się złożyć przysięgę w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Nowożeńcom gratulujemy!
źródło: gala.pl i instagram.com
tagi: wyszła za mąż, jego żona

Biografia Miśka

Michał „Misiek” Koterski (ur. 29 grudnia 1979 w Krakowie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, satyryk.

Syn reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej[1]. Uczęszczał do XXI LO w Łodzi.

Występował w filmach ojca, w których grał syna Adama Miauczyńskiego, Sylwka. Znakiem szczególnym tego aktora jest styl gry – artysta nazywa to po prostu „byciem takim, jakim się jest na co dzień”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu, podczas której czytał blogi znanych polityków. W Polsacie prowadził program Misiek Koterski Show.

Wiosną 2008 występował w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają. 12 kwietnia 2008 zrezygnował z udziału w show na korzyść Anety Zając i Grażyny Szapołowskiej, zajmując tym samym 9. miejsce.

Koterski był prowadzącym gali konkursu Miss Polski 2012 oraz koncertu Disco pod Gwiazdami w Płocku. Jesienią 2014 brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Janja Lesar. Para odpadła w piątym odcinku, zajmując 8. miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Marceli

Fascynuje się motoryzacją, odkąd przestała nosić śliniak. Pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Nie poszła na studia, bo chciała już pracować, poza tym zdaje sobie sprawę, że kiedyś przejmie firmę ojca. Ma na swoim koncie kilka ważnych tytułów: Miss Konina, druga wicemiss Wielkopolski 2011, półfinalistka Miss Polski 2011.
źródło: topmodel.tvn.pl

Kilka słów z Wikipedii o Top Model

Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku. Program emitowany był na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model.

Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku udział mogli brać również mężczyźni.

Dotychczas powstało sześć edycji programu, a w czerwcu 2017 roku TVN poinformowało, iż seria szósta była ostatnią[2].

Od czwartej edycji do programu zgłaszać mogli się także mężczyźni mający 180 cm wzrostu i w przedziale wiekowym 18-30 lat[3].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 59 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *