Małgorzata Socha i jej partner powitali kolejne dziecko


socha-wisniewskiCelebrytka Małgorzata Socha (36 l.) została właśnie po raz drugi mamą. Poinformował o tym przyjaciel Hanki Lis, projektant Łukasz Jemioł.

„Witam piękną małą księżniczkę na świecie. Wujek już nie może się doczekać aż będzie Cię ubierał” – napisał Jemioł pod zdjęciem koszulki swojego projektu z wyszytym imieniem „Basia”. To oczywiście imię drugiej córki Małgorzaty! Socha i jej mąż mają już 4-letnią córkę Zosię.
źródło: pomponik.pl

Biografia Małgosi

Małgorzata Socha (ur. 23 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka występująca przede wszystkim w serialach telewizyjnych. Popularność przyniosła jej rola Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla, a także role w serialach Na Wspólnej, Prosto w serce i Przyjaciółki.

Socha jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

Od 2 marca do 6 kwietnia 2008 występowała w show Taniec z gwiazdami, w parze z Robertem Kochankiem. Zajęła dziewiąte miejsce, odpadając w szóstym odcinku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *