Małgorzata Rozenek-Majdan i jej partner na wakacjach


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postanowili przypomnieć sobie klimat Azja Express. Para wybrała się po raz kolejny do Azji, tym razem na wakacje. Zakochanym towarzyszą dzieci – Stanisław i Tadeusz. Para aktualnie przebywa w Tajlandii i cieszy się urokami tego miejsca.

Małgorzata chętnie chwali się zdjęciami z wypoczynku w sieci. Niestety niektóre z nich wzbudzają kontrowersje. Zwłaszcza jedno, na którym Rozenek pozuje bez stanika. Jak informuje pod zdjęciem fotografię zrobili jej synowie. Jedni gratulują szczęścia, inni krytykują.
źródło: gala.pl

Biografia Małgorzaty

Małgorzata Anna Rozenek-Majdan[1] z domu Kostrzewska (ur. 1 czerwca 1978 w Warszawie[2]) – polska prezenterka telewizyjna i prawniczka.

W latach 2012–2014 była gospodynią polskiej wersji brytyjskiego programu The Perfect Housewife with Anthea Turner, czyli Perfekcyjna pani domu, który początkowo był emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN Style, a w sezonach 2–5 w TVN[10]. W 2013 została jurorką reality show TVN Bitwa o dom[11][12]. 4 grudnia 2013 nakładem Wydawnictwa Pascal wydała poradnik Perfekcyjna pani domu. Poradnik[13]. 14 maja 2014 do sprzedaży trafiła jej druga książka – Perfekcyjny ogród. Poradnik[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Radosława

Radosław Majdan rozpoczynał swoją karierę piłkarską w rodzinnym Szczecinie, w drużynach juniorskich Pogoni Szczecin. Do pierwszej drużyny przebił się w 1989 roku, jednak w ekstraklasie zadebiutował dopiero w sezonie 1992/1993, 8 sierpnia 1992 w przegranym 0:3 meczu przeciwko Ruchowi Chorzów. Przez wiele sezonów był podstawowym bramkarzem Pogoni, występującej wówczas w ekstraklasie (jeden sezon, 1996/1997 w II lidze). Największym jego osiągnięciem było w tym czasie wicemistrzostwo Polski w 2001 roku. Przez cały okres gry w Pogoni był ulubieńcem szczecińskiej publiczności. Zyskał ogromny szacunek wśród fanów, gdy podczas meczu ze Śląskiem Wrocław odebrał jednemu z kibiców Śląska skradziony transparent Pogoni.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *