Małgorzata Foremniak przyjaźni się z żoną byłego męża


Na zdjęciu Foremniak i Dziki
foremniak-dzikiTaka relacja to prawdziwa rzadkość! Obecna i była partnerka jednego mężczyzny w świetnej komitywie? Okazuje się, że to możliwe nawet w świecie show-biznesu. Dowodem są Małgorzata Foremniak i Marta Eljasiak, które łączy osoba Waldemara Dzikiego. Panie lubią się do tego stopnia, że Marta pomogła aktorce przy pewnym projekcie.
Foremniak odeszła od reżysera w 2005 roku, gdy zakochała się w partnerze z „Tańca z gwiazdami”, Rafale Maseraku. Po rozstaniu z tancerzem nie mogła sobie ułożyć życia z żadnym innym mężczyzną. Waldemar okazał się przyjacielem, na którego zawsze może liczyć w trudnych momentach.
Początkowo nie darzyła jednak sympatią jego młodszej o 28 lat partnerki. Foremniak wydawało się, że pochodząca z Ukrainy Marta nie ma czystych intencji. Przełom w tej relacji nastąpił w 2011 roku podczas świąt.
Małgosia wątpiła w bezinteresowność jej uczucia, ale szybko przekonała się, że mimo młodego wieku, Marta jest dojrzałą i wykształconą osobą. Zaprosiła do siebie na Wigilię Dzikiego z Martą. Atmosfera była wspaniała – powiedziała Na żywo osoba z otoczenia aktorki.
Marta zaproponowała Małgorzacie, że jako właścicielka studia projektowania wnętrz urządzi jej mieszkanie. W zamian na stronie firmy Eljasiak widnieją zdjęcia apartamentu Foremniak oraz jej rekomendacja.
Apartament Małgorzaty miał stać się oazą spokoju. Wybierane wspólnie z Małgosią tapety, zasłony i surowe deski podłogowe, przełamane zostały nowoczesnym wzornictwem – można przeczytać na stronie.
Marta i Waldemar od 2013 roku są małżeństwem. Foremniak nadal nie znalazła partnera na życie. Eljasiak nie ma nic przeciwko temu, że jej mąż często wspiera byłą żonę. Tylko zazdrościć takiej patchworkowej rodziny.

Na zdjęciu Dziki i Eljasiak

dziki-eljasiak

źródło: nocoty.pl

Dodaj komentarz