Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg są parą?


Plotki o romansie Małgorzaty Foremniak i Pawła Deląga pojawią się regularnie co jakiś czas w mediach. Relacja łącząca popularnych aktorów ostatnio na nowo stała się tematem dyskusji po tym, gdy jedna z gazet opublikowała zdjęcia z ich wspólnej kolacji w Nowym Sączu.
Co łączy Foremniak i Deląga? Takie pytanie powraca niczym bumerang za każdym razem, gdy para popularnych aktorów jest widziana razem w miejscu publicznym. A ostatnio zdarza się to akurat dość często… Ostatnio Małgorzata i Paweł zostali przyłapani na wspólnej kolacji w Nowym Sączu. Zdjęcia przesłane przez przez osobę widzącą ich razem na mieście zamieścił na swoich łamach „Super Express”. W restauracji mieli spędzić dużo czasu i naprawdę dobrze się dogadywać.
– Zamówili jedzenie i białe wino. Paweł czule spoglądał na Gosię. Dobrze bawili się w swoim towarzystwie – relacjonuje tabloid.
Doniesienia na temat tego, że Foremniak i Deląga łączy coś więcej niż przyjaźń należy jednak nadal traktować jako niepotwierdzone plotki. Znając jednak stosunek aktorów do zwierzeń na tematy osobiste nie powinniśmy się raczej spodziewać żadnych oficjalnych deklaracji na ten temat od żadnej ze stron.
Myślicie, że Małgorzata i Paweł rzeczywiście mogą mieć romans? Pasują do siebie?

źródło: gala.pl
foto: se.pl
Biografia Małgosi
Małgorzata Foremniak (ur. 8 stycznia 1967 w Radomiu[1]) – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także osobowość telewizyjna.
Urodziła się w Radomiu, ale wychowała się w Jedlińsku. Absolwentka VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. W 1989 r. ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi[1]. Debiutowała w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Łodzi[1], gdzie występowała do 1992 roku.
W latach 1993–1999 związana była z warszawskim Teatrem Kwadrat, gdzie grała u boku Jana Kobuszewskiego, Wojciecha Pokory, Stanisławy Celińskiej. Kilkakrotnie też pojawiała się w przedstawieniach Teatru Telewizji: Cylinder (1990), Idź za brzeg, widać ogień (1995), Kto ty jesteś (1998). Na dużym ekranie zadebiutowała w 1990 roku rolą Małgorzaty uwodzącej Fausta (Bogusław Linda) w filmie Wojciecha Biedronia In flagranti.
Najbardziej znana z seriali: Bank nie z tej ziemi, Radio Romans[2], Matki, żony i kochanki[2], Tajemnica Sagali, Na dobre i na złe[2], Ekstradycja[1], Sława i chwała, I kto tu rządzi?[1]. Występowała również w filmach, takich jak: Quo vadis, Pitbull czy Och, Karol 2. Ponadto, zajmuje się dubbingiem; jej głosem mówiła, m.in. tytułowa Indianka z animacji Walta Disneya Pocahontas.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Pawła
Paweł Deląg (ur. 29 kwietnia 1970 w Krakowie) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.
W 1989 ukończył XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Zdawał egzaminy wstępne na trzy uczelnie: Akademię Wychowania Fizycznego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i PWST. Ostatecznie w 1993 został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na deskach teatralnych zadebiutował rolą zbójnika Łamagi w warszawskim Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w spektaklu Na szkle malowane (premiera: 2 lipca 1993) Ernesta Brylla w reż. Krystyny Jandy. Występował potem w teatrach warszawskich: Na Woli (1995) i Sceny Prezentacje (1994) oraz im. Stefana Żeromskiego w Kielcach (1993). W latach 1995-1997 związał się z wrocławskim Teatrem Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego. W 2004 był narratorem spektaklu Świętokrzyska Golgota Zbigniewa Książka w reż. Jerzego Zonia w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach.
Na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w niewielkiej roli Dolka Horowitza, serbskiego uchodźcy w dramacie wojennym Stevena Spielberga Lista Schindlera (Schindler’s List, 1993). Następnie znalazł się w obsadzie serialu telewizyjnego Fitness Club (1994). Został zaangażowany do roli Biedrony w filmie sensacyjnym Młode wilki (1995), wkrótce potem wcielił się w postać antropologa w filmie Andrzeja Żuławskiego Szamanka (1996). W 1997 roku wystąpił w pięciu produkcjach kinowych: Ciemnej strona Wenus Radosława Piwowarskiego, Kilerze Juliusza Machulskiego, Królowej złodziei (Marion du Faouët − chef des voleurs), Kochaj i rób co chcesz i Młodych wilkach 1/2.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz