Maja Sablewska ma nowego partnera


Maja Sablewska jak dotąd nie miała zbyt wiele szczęścia do związków. Dwa lata temu Sablewska zaręczyła się z muzykiem Wojtkiem Mazolewskim. Przez dłuższy czas byli bardzo zakochaną i barwną parą na polskich salonach – ich stylizacje zawsze były idealnie zgrane, razem wyróżniali się z tłumy, byli jakby na obrzeżach show-biznesu.
Ich wspólnymi pasjami były muzyka i moda. W kwietniu 2015 roku Maja postanowiła zostać żoną Mazolewskiego. Wojtek oświadczył się Mai w Nowym Jorku. Niestety, już kilka miesięcy później ich związek był przeszłością. Rozstali się w atmosferze skandalu. Nie do końca wiadomo, co było przyczyną zerwania zaręczyn. Od tamtego czasu Sablewska ani razu nie pokazała się z żadnym mężczyzną publicznie. Aż do teraz!
Maja (37) zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie wymowne zdjęcia. Widać na nim, jak całuje się z mężczyzną. Fotografię Sablewska podpisała wymownie: #love #ownlove. I nie jest to przyjacielski buziak! Widać tu wyraźnie namiętność. I miłość. Maja, dotychczas bardzo powściągliwa jeśli chodzi o publikowanie informacji związanych z jej życiem prywatnym, tym razem poszła na całość.

źródło: gala.pl i instagram.com
tagi: nowy chłopak
Biografia Mai
Maja Sablewska (ur. 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu[1]) – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Była jurorką w pierwszej edycji programu X Factor.
W 1996 roku po koncercie Natalii Kukulskiej, jako szesnastolatka założyła i prowadziła jej fanklub. Liczne spotkania po koncertach z artystką sprawiły, że Sablewska weszła z nią w bliższe relacje[2]. W wieku 19 lat została poproszona przez piosenkarkę o opiekę nad jej synem, w związku z czym przeprowadziła się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy, przerywając studia na drugim roku geografii. W 2000 zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz (związana z wytwórnią Universal Music Poland)[3]. Dzięki temu w 2003 można było oglądać ją w programie Jestem, jaki jestem u boku Michała Wiśniewskiego i towarzyszących mu gwiazd, jako asystentkę Katarzyny Kanclerz.
W wytwórni, w której wówczas pracowała (Universal Music Poland), zajmowała się sprawami Kasi Kowalskiej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz